Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2021 » Spalio » 3

Jane Goodall neatmeta sniego žmogaus egzistavimo galimybės

Aš jam pasakiau: "Kitą kartą, kai sutiksi vieną iš šių medžiotojų, gal galėtum paklausti, ar jie kada nors matė beždžionę be uodegos?" Trys medžiotojai grįžo ir tarė: "O taip, mes matėme beždžionių be uodegų".

Legendinė primatologė ir antropologė Jane Goodall, kurios milžiniškas indėlis į šimpanzių tyrimus, atrodo, vis dar nėra iki galo įvertinta, nors jai jau 87 metai, ir toliau aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje. 

Dabar ji vykdo kampaniją "Medžiai Džeinei" (Trees for Jane), kurios tikslas - pasodinti 1 trilijoną medžių, kad būtų atkurti miškai ir sušvelninta klimato kaita. 

Nuo 1960-ųjų iki 1980-ųjų G. Goodall tyrinėjo šimpanzes Gombės upelio nacionaliniame parke Tanzanijoje. Be kita ko, stebėjo vadinamąjį "šimpanzių pilietinį karą", kurio niekas nei anksčiau, nei vėliau nebuvo matęs. 

Neseniai G. Goodall davė interviu žurnalui "GQ", kuriame kalbėjo apie savo darbą, medžių akciją ir atsakė į netikėtą žurnalisto klausimą, ar tiesa, kad anksčiau ji teigė, jog neatmeta sniego žmogaus egzistavimo galimybės.

sniego žmogus, ieti, jane goodall, yowie, bigfoot, yeti

Į tai Jane Goodall atsakė taip: 

"Turėjau įvairių priežasčių šiam teiginiui. Papasakosiu jums vieną iš jų, patį ryškiausią, susijusį su manimi. Tuo metu buvau Ekvadore. Dvi valandas skridome nedideliu lėktuvu virš tvirto miško ir aplankėme keturis mažus kaimelius. Ten gyveno 30-50 žmonių, nebuvo kelių, ir jie bendravo tarpusavyje kaip senais laikais - medžiotojai nešė naujienas iš vieno kaimo į kitą, pristatinėjo laiškus ir pan. 

Su savimi turėjau vertėją ir jam pasakiau: "Kitą kartą, kai pamatysite vieną iš šių medžiotojų, paklauskite, ar jie kada nors matė beždžionę be uodegos?" (Goodall tikriausiai buvo girdėjusi pasakojimų, kad tokie padarai čia buvo matyti daugybę kartų). Trys medžiotojai sugrįžo ir pasakė: "O taip, mes matėme beždžionių be uodegų. Jie vaikšto stačiomis ir yra maždaug 182 cm (6 pėdų) ūgio.

Tai buvo vyras iš kaimo. Jis nieko nežinojo apie sniego žmogų, visiškai nieko. Kiekviena šalis turi savo sniego žmogaus versiją. Bigfoot, Ieti, Sniego žmogų, Yowie Australijoje, Laukinis žmogus Kinijoje. 

Tad nežinau, gal tai mitas, siekiantis paskutinius neandertaliečius. Bet ar šiuose užkampiuose vis dar gyvena paskutiniai neandertaliečiai? Nežinau. Tačiau nesiruošiu sakyti, kad jie neegzistuoja, ir nesiruošiu teigti, kad žmonės, kurie jais tiki, yra kvaili."

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau