Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 28

Ghislaine Maxwell mokysis bausmės už lytinius nusikaltimus

Ghislaine Maxwell sužinos savo likimą antradienį, kai JAV teisėjas paskelbs nuosprendį buvusiai socialinei draugei už tai, kad ji padėjo mirusiam gėdingam finansininkui Jeffrey Epsteinui seksualiai išnaudoti mergaites.

60 m. G. Maksvel, kai Manheteno federaliniame teisme teisėja Alison Nathan paskelbs nuosprendį, jai gresia reali laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė.

Oksforde išsilavinimą įgijusi mirusio britų spaudos barono Roberto Maksvelo (Robert Maxwell) dukra praėjusių metų pabaigoje buvo nuteista dėl penkių iš šešių kaltinimų, iš kurių sunkiausias - prekyba nepilnametėmis.

Jos advokatai prašė švelnumo, remdamiesi traumuota vaikyste ir teigdami, kad Maksvel neteisingai nubausta, nes Epšteinas išvengė teismo.

Jie ragino Nataną skirti mažesnę bausmę nei JAV probacijos tarnybos rekomenduojama 20 metų.

Prokurorai prašė skirti Maksvel nuo 30 iki 55 metų laisvės atėmimo bausmę, teigdami, kad ji parodė "visišką gailesčio stoką" dėl savo nusikaltimų, įvykdytų 1994-2004 m.

Maksvelės advokatė Bobbi Sternheim (Bobbi Sternheim) šeštadienį laiške Natanui rašė, kad jos klientei buvo paskirtas savižudybės stebėjimo režimas, nors ji nėra linkusi į savižudybę, ir kad jos advokatai sieks atidėti nuosprendžio paskelbimą, jei ji liks vienutėje.

2021 m. pabaigoje vykusio didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso metu prokurorams pavyko įrodyti, kad Maksvel buvo "raktas" į E. Epšteino schemą, pagal kurią jis viliojo jaunas merginas daryti jam masažus, kurių metu jas seksualiai išnaudodavo.

Dvi Epsteino aukos, įvardytos kaip "Jane" ir "Carolyn", liudijo, kad joms buvo vos 14 metų, kai Maksvelas pradėjo jas vilioti.

Maksvelo advokatai teigia, kad jų klientas turėjo "sunkią, traumuojančią vaikystę su valdingu, narcizišku ir reikliu tėvu".

"Dėl to ji tapo pažeidžiama Epsteinui, su kuriuo susipažino iškart po tėvo mirties", - rašoma anksčiau šį mėnesį pateiktose pastabose.

Pinigų valdytojas Epsteinas nusižudė kalėjime 2019 m., būdamas 66 metų, laukdamas savo paties teismo proceso dėl seksualinių nusikaltimų Niujorke.

"Ponia Maxwell negali ir neturėtų prisiimti visos bausmės, už kurią turėtų atsakyti Epsteinas", - prašė jos advokatai.

"NIOKOJANTI ŽALA
Prokuratūra praėjusią savaitę savo teismui pateiktame pareiškime tvirtino, kad Maksvel "buvo suaugusi ir pati priėmė sprendimus".

"Ji pasirinko sąmokslą su Epsteinu, daugelį metų dirbdama kaip nusikaltimo partnerė ir darydama niokojančią žalą pažeidžiamoms aukoms", - rašė Niujorko pietinės apygardos JAV prokuroras Damianas Williamsas (Damian Williams).

Maksvel jau maždaug dvejus metus yra laikoma suimta po to, kai 2020 m. vasarą buvo suimta Naujajame Hampšyre.

Jos nuteisimas užbaigs dramatišką buvusios tarptautinės reaktyvinių lėktuvų stiuardesės, užaugusios turtuose ir privilegijose kaip karališkosios šeimos draugė, nuopuolį.

Jos aplinkoje buvo Didžiosios Britanijos princas Andrew, buvęs JAV prezidentas ir nekilnojamojo turto baronas Donaldas Trumpas (Donald Trump) bei Clintonų šeima.

Vasario mėn. princas Endriu patenkino ieškinį dėl seksualinio išnaudojimo su Virdžinija Giuffre, kuri teigė, kad Epsteinas ir Maksvelas ją pardavė karališkajai šeimai.

Balandžio mėnesį Natanas atmetė Maksvelo prašymą dėl naujo teismo proceso.

Ji nesėkmingai įrodinėjo, kad prisiekusysis, kuris gyrėsi padėjęs kolegoms įtikinti Maksvelą, prisimindamas savo, kaip seksualinės prievartos aukos, patirtį, šališkai vertino prisiekusiuosius.

"Agence France-Presse" (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau