Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 28

V. Putinas dalyvaus G20 aukščiausiojo lygio susitikime Indonezijoje: Kremlius

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) planuoja dalyvauti šių metų lapkritį Indonezijoje vyksiančiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) aukščiausiojo lygio susitikime, pirmadienį pranešė Kremliaus patarėjas.

"Gavome oficialų kvietimą... ir atsakėme teigiamai, sakydami, kad esame suinteresuoti dalyvauti", - žurnalistams sakė Jurijus Ušakovas (Yuri Ushakov).

Jis sakė, kad iki lapkričio 15-16 d. Balyje vyksiančio aukščiausiojo lygio susitikimo liko "daug laiko", todėl Rusijos dalyvavimo būdas gali būti pakeistas.

"Tačiau kol kas kviečiame dalyvauti asmeniškai", - pridūrė J. Ušakovas.

Spalio mėn. per Kovid pandemiją V. Putinas vaizdo ryšiu dalyvavo G20 aukščiausiojo lygio susitikime Romoje.

Indonezija, kuri šiais metais rotacijos tvarka pirmininkauja šiai grupei, pakvietusi Rusiją į didžiųjų pasaulio ekonomikų susitikimą sukėlė diskusijų.

Vakarų šalys, vadovaujamos Jungtinių Valstijų, spaudė Džakartą neįleisti Maskvos po Rusijos puolimo Ukrainoje ir kaltinimų karo nusikaltimais.

Tačiau Vokietijos kancleris Olafas Scholzas (Olaf Scholz) pirmadienį nurodė, kad vis dar yra pasirengęs dalyvauti, nepaisant to, kad V. Putinas turėtų dalyvauti.

Scholzas, kuris šiuo metu rengia svarbiausių pramoninių valstybių G7 aukščiausiojo lygio susitikimą, sakė, kad galutinį sprendimą dėl dalyvavimo priims "prieš pat išvykdamas".

Jis pažymėjo, kad Indonezija taip pat pakvietė Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį.

Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen sekmadienį taip pat sakė, kad neatmeta galimybės G20 susitikime sėsti prie vieno stalo su V. Putinu.

Ji sakė, kad "svarbu jam į akis pasakyti, ką apie jį manome".

G20 šalys sukuria apie 80 proc. visos pasaulio ekonomikos produkcijos, o G7 - apie 31 proc. - AFP

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto