Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 28

Pekine kilo nerimas, paskelbus apie nulinę Kovido politiką, kuri gali trukti 5 metus

Pekino valdžios institucijos sukėlė siaubą ir nerimą, paskelbusios, kad griežta "nulinės kovaitės" politika, įskaitant masinius privalomus testus ir kelionių apribojimus, gali būti įgyvendinama ateinančius penkerius metus.

Pranešimas, kuris buvo paskelbtas pirmadienio popietę, priskiriamas Cai Qi, Kinijos komunistų partijos Pekino sekretoriui. Pagal originalų tekstą: "Per ateinančius penkerius metus Pekinas nesvyruodamas sieks normalizuoti epidemijų prevenciją ir kontrolę".

Pranešimą pirmiausia paskelbė "Beijing Daily", o vėliau - kitos valstybinės žiniasklaidos priemonės. Pasak "The Guardian", nuoroda į "penkerius metus" greitai buvo pašalinta iš daugumos internetinių leidinių, o susijęs hashtagas Weibo tinkle buvo ištrintas.

Jame įsipareigota išlaikyti ir tobulinti miesto "griežtą bendros prevencijos ir kontrolės koordinavimo mechanizmo valdymą", taip pat reagavimo į ekstremalias situacijas sistemą, įskaitant tas, kurios skirtos viruso cirkuliacijai ir plitimui sustabdyti, taikant "izoliaciją, valdymą ir kontrolę... vos tik pasirodžius [perdavimams]". Jame taip pat paminėta, kad toliau bus tęsiami griežti gyvenamųjų vietų patikrinimai, "normalizuojami" įprastiniai testai ir įvažiavimo į miestą ir išvažiavimo iš jo valdymas.

Kinijos vadovai, vadovaujami prezidento Xi Jinpingo, ne kartą įsipareigojo šaliai laikytis nulinės kovidų politikos, nepaisant to, kad likęs pasaulis renkasi sambūvį arba švelninimą. Xi nurodė valdžios institucijoms rasti pusiausvyrą tarp nulinės Kovid ir ekonomikos augimo, nes nenuspėjamos priemonės erzina vietos gyventojus.

Pirmadienio pranešimas ir vėlesnis pakeitimas sukėlė Pekino gyventojų pasipiktinimą ir sumaištį internete. Pasak "The Guardian", dauguma komentatorių atrodė nenustebinti perspektyva, kad sistema bus tęsiama dar pusę dešimtmečio, tačiau tik nedaugelis pritarė šiai idėjai.

"Atgalinis skaičiavimas iki pabėgimo iš Kinijos", - rašė vienas "Weibo" vartotojas.

"Galutinis kovos su epidemija tikslas - grįžti į normalų gyvenimą, ir atrodo, kad visi apie tai pamiršo", - pažymėjo kitas.

Autorius: Brendon Taylor

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto