Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 29

JAV padavė "Walmart" į teismą už tai, kad leido atlikti apgaulingus pinigų pervedimus, kuriais buvo apgaudinėjami klientai

JAV priežiūros institucijos antradienį pateikė ieškinį mažmeninės prekybos milžinei "Walmart" už tai, kad ji leido atlikti apgaulingus pinigų pervedimus, dėl kurių iš klientų buvo išvilioti šimtai milijonų dolerių.

Pasaulinis tinklas savo parduotuvėse siūlo tokias pervedimų paslaugas kaip "Western Union" ir "MoneyGram", taip pat kelias vidaus galimybes.

Ieškinyje Federalinė prekybos komisija teigia, kad "daugelį metų bendrovė užmerkė akis, kai sukčiai pasinaudojo tuo, kad neužtikrino "Walmart" parduotuvėse teikiamų pinigų pervedimo paslaugų saugumo", sakoma agentūros pranešime spaudai.

"FTC prašo teismo įpareigoti "Walmart" grąžinti pinigus vartotojams ir skirti civilines baudas už "Walmart" pažeidimus", - sakoma agentūros pareiškime.

FTC kaltino prekybos tinklą, kad jis leido atlikti įtartinus pervedimus, neturėjo kovos su sukčiavimu politikos ir leido išimti dideles grynųjų pinigų sumas.

Be to, "Walmart" nepateikė tinkamos medžiagos, kad vartotojai būtų informuojami apie sukčiavimą, ir nesiūlė specialių darbuotojų mokymų, sakoma pareiškime.

"Kol sukčiai naudojosi pinigų pervedimo paslaugomis, kad pasisavintų grynuosius pinigus, "Walmart" žiūrėjo pro pirštus ir susižėrė milijonus mokesčių", - sakė FTC Vartotojų apsaugos biuro vadovas Samuelis Levinas (Samuel Levine).

FTC pažymėjo, kad pastaraisiais metais iškėlė daug bylų kitoms pinigų pervedimo paslaugoms, įskaitant "MoneyGram" ir "Western Union", dėl to, kad jos nesugebėjo apsaugoti klientų.

Pareiškime "Walmart" ieškinį pavadino "faktiškai klaidingu" ir "teisiškai nepagrįstu".

FTC "siekia apkaltinti "Walmart" sukčiavimu, kurį agentūra jau priskyrė kitai bendrovei", - sakė mažmenininkas.

Pareiškime "Walmart" teigė, kad ir toliau gins savo "tvirtas kovos su sukčiavimu pastangas".

"Agence France-Presse" (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto