Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 1

MTG ragina J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų tinklą, kuriame dalyvauja Clintonai

Atstovė Marjorie Taylor Greene paragino J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų žiedą, veikiantį Vašingtone ir susijusį su Clintonų šeima.

"Žinote, kas dar būtų labai geri komiteto klausymai? Ištirti Džefrio Epšteino (Jeffrey Epstein) draugus, kurie mėgavosi sunkiu šios madam, kuri už seksualinį malonumą įtakingiems vyrams perduodavo nepilnamečius, darbu", - parašė respublikonė M. Greene tviteryje po to, kai antradienį D. Maksvelas (Maxwell) buvo nuteistas 20 metų kalėjimo.

Apie tai praneša Infowars.com: J. Greene'as turėjo omenyje ilgą sąrašą įtakingų žmonių, kurie lankėsi Mažajame Sent Džeimse, privačioje Epsteino valdoje Mergelių saloje, kurią vietiniai gyventojai vadino "Pedofilų sala".

Buvusio JAV prezidento Billo Clintono pavardė bent 26 kartus įrašyta Epsteino lėktuvo, vadinamo "Lolita Express", skrydžių žurnaluose.

"Maxwell įvardijo Clintono fondą kaip organizaciją, su kuria ji dirbo, - tęsė Greene'as.

Epšteino auka Virdžinija Džiufrė (Virginia Giuffre), pateikdama ieškinį prieš Maksvel, prašė teismo įpareigoti Maksvel perduoti finansinius dokumentus, ypač tuos, kurie susiję su "bet kokiu projekto "TerraMar" ar kitų ne pelno siekiančių organizacijų, su kuriomis esate susijusi, finansavimo šaltiniu, įskaitant, bet neapsiribojant, finansavimą, gautą iš Clintono pasaulinės iniciatyvos, Clintono fondo (a/k/a William J. Clinton Foundation, a/k/a/ Bill, Hillary & Chelsea Clinton Foundation) ir Clintono fondo klimato kaitos iniciatyvos".

Anoniminis Maksvelo draugas taip pat aprašė, kad 2005 m. per vakarėlį Maksvelo bute Niujorke, kuriame dalyvavo buvęs Klintono fondo patarėjas Dagas Bandas, susitiko su Klintono fondo vadovais.

"2006 m. Epšteino vadovaujama labdaros organizacija "C.O.U.Q. Foundation" skyrė 25 000 JAV dolerių Klintono fondui, pranešė "Daily Beast", - rašo "Politico".

Maksvelo ryšiai su Klintonais buvo aptarti ir 2021 m. pasirodžiusioje Vicky Ward knygoje "Chasing Ghislaine: The Untold Story of the Woman in Epstein's Shadow" ("Nepasakyta istorija apie moterį Epšteino šešėlyje"), kurioje aprašomas madam ir Bilo Klintono (Bill Clinton) apsilankymas Tadž Mahale (Taj Mahal).

"V. Ward teigia, kad šios kelionės metu Maksvel ir Klintonas keliavo privačiu lėktuvu, priklausančiu milijardieriui Ronui Burkle'ui (Ron Burkle), kaip buvusio prezidento darbo su Klintono fondu dalis", - praneša "Newsweek".

Pateikiame ištrauką iš Vordo knygos per "Newsweek":

"Prisiminkite, kad H. Clintono postprezidento postas buvo įdomi, labai patraukli vieta. Jis su palyda vyko į įspūdingas keliones po Europą, Aziją, Afriką ir susitikinėjo su nepaprastai įdomiais žmonėmis", - sakė Wardas.

"Dabar įrašai, kuriuos neseniai mačiau, rodo, kad 2003 m. Ghislaine kartu su Billu Clintonu ir dar maždaug 20 žmonių grupe lankėsi Tadž Mahale.

"Apie šią kelionę anksčiau nebuvo pranešta. Džefris joje nedalyvavo. O tai buvo labai svarbu įtvirtinant Ghislaine kaip savarankišką VIP asmenybę Klintono pasaulyje, kaip teigia Billui Klintonui artimi šaltiniai."

Iš tiesų Clintono fondo ryšių ir saloje apsilankiusių pedofilų elito atstovų pavardžių atskleidimas įstatymų leidėjams turėtų būti aktualesnis klausimas nei sausio 6 d. "kengūros" teismo parodomasis procesas, kurį stebi visuomenė.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau