Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 5

Naftos milijardierius sprogdina Bideno kaltinimus dėl dujų kainų ir sako, kad infliaciją ištaisys tik vienas dalykas

Autorius: Tom Ozimek per "The Epoch Times",

Niujorko milijardierius ir naftos perdirbėjas Džonas Katsimatidis (John Catsimatidis), kuriam priklauso šimtai degalinių, pasipiktino Prezidentu Džo Baidenu (Joe Biden), kuris kaltę dėl didelių kainų degalinėse verčia degalinių savininkams, ir teigė, kad infliaciją galima išspręsti tik vienu būdu - padidinti naftos gavybą.

Katsimatidis išsakė šias pastabas birželio 24 d. interviu televizijai "Fox News", paprašytas pakomentuoti Baideno raginimą degalinių savininkams "sumažinti degalinių kainas, kad jos atspindėtų išlaidas, kurias mokate už produktą".

"Padarykite tai dabar. Padarykite tai šiandien. Jūsų klientams, Amerikos žmonėms, reikia pagalbos dabar", - sakė J. Bidenas birželio 23 d. Baltuosiuose rūmuose vykusioje spaudos konferencijoje, kurioje prezidentas paragino įvesti federalinį degalų mokestį, paragino naftos bendroves savo pelną panaudoti naftos perdirbimo pajėgumams didinti ir paragino degalinių savininkus mažesnes žalios naftos kainas perkelti į mažesnes kainas mažinant kainas degalinėse.

"Juokinga tai suversti mums"

Katsimatidis, reaguodamas į Bideno pastabas, gynė degalinių savininkus, teigdamas, kad jie "uždirba tą pačią maržą, kurią mes uždirbome amžinai", nes turi padengti darbo užmokesčio išlaidas, sumokėti nuomos mokestį, sąskaitas už elektrą ir kitas veiklos išlaidas.

Nors degalinių savininkų gaunama marža svyruoja keliais centais į vieną ar kitą pusę, Katsimatidis teigė, kad "juokinga tai suversti mums. Ne mes sukūrėme šią problemą".

Nuo tada, kai Baidenas pradėjo eiti pareigas, benzino kaina beveik padvigubėjo, o prezidentas dėl to kaltino naftos pramonės godumą, naftos perdirbimo pajėgumų stoką, pasaulinį pasiūlos trūkumą, palyginti su smarkiai išaugusia paklausa po pandemijos, ir karą Ukrainoje.

Kai kurie ekspertai ir pramonės atstovai teigė, kad Bideno administracijos politika, nukreipta prieš iškastinį kurą, neskatino bendrovių investuoti į naftos perdirbimo pajėgumus.

"Tai ne karas Ukrainoje. Iš tikrųjų tai vidaus veiksnių sukeltas pasiūlos suvaržymas", - neseniai interviu laikraščiui "The Epoch Times" sakė Gvelfo universiteto Ontarijuje ekonomikos profesorius, energetikos ir aplinkosaugos politikos ekspertas Rossas McKitrickas (Ross McKitrick).

"Niekas nenori investuoti į naftos perdirbimo gamyklų pajėgumų didinimą, nes pagal viską, ką pasakė vyriausybė, galima daryti prielaidą, kad leidimų negausite", - pridūrė jis.

McKitrick'o nuomonei pritarė ir Chevron generalinis direktorius Mike'as Wirth'as (Mike Wirth), kuris neseniai duotame interviu sakė, kad nemano, jog Jungtinėse Valstijose vėl bus pastatyta dar viena naftos perdirbimo gamykla, teigdamas, kad pagrindinis veiksnys yra vyriausybės politika.

"Matėme, kaip uždaromos naftos perdirbimo gamyklos. Matėme, kaip mažinami įrenginiai. Matėme, kaip naftos perdirbimo gamyklos pertvarkomos į biorafinavimo gamyklas. Gyvename pasaulyje, kuriame JAV vyriausybės vykdoma politika - mažinti naftos perdirbimo įmonių gaminamų produktų paklausą", - sakė Wirthas.

...

Savo ruožtu Katsimatidis interviu Fox sakė, kad yra tik viena išeitis iš dabartinio infliacijos šuolio - didelę jo dalį lemia sparčiai augančios energijos kainos.

    "Mes turime 100 metų naftos, - sakė jis. "Atidarykime naftos čiaupus."

"Jei atidarytume angas ir užtvindytume rinką nafta, žalia nafta, amerikietiška žalia nafta, sugrąžintume naftos kainą" ir "infliacija išnyktų", - sakė Katsimatidis.

Daugiau skaitykite čia...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau