Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 7

Jungtinės Tautos pripažįsta, kad norint įgyvendinti "didįjį perkrovimą" būtinas badas pasaulyje

Jungtinės Tautos buvo užfiksuotos tyliai ištrynusios straipsnį, kuriame pripažino, kad badas pasaulyje yra būtina blogybė įgyvendinant WEF "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę.

2008 m. straipsnis "Pasaulinio bado nauda" buvo greitai ištrintas praėjus kelioms valandoms po to, kai šią savaitę jį aptiko interneto tyrėjai.

Šiame straipsnyje JT pabrėžia "pasaulinio bado naudą".

"Kartais apie badą pasaulyje kalbame taip, tarsi tai būtų rykštė, kurią visi norėtume panaikinti, ir laikome jį panašiu į marą ar AIDS. Tačiau toks naivus požiūris neleidžia mums suprasti, kas sukelia ir palaiko badą. Daugeliui žmonių badas turi didelę teigiamą vertę", - rašė Havajų universiteto profesorius Džordžas Kentas (George Kent).

badas, ekonomika, nusikaltimai, JT, didysis perkrovimas

Infowars.com praneša: "Iš tiesų, jis yra esminis pasaulio ekonomikos veikimo elementas. Išalkę žmonės yra patys produktyviausi, ypač ten, kur reikia fizinio darbo".

Kentas toliau teigia, kad be "bado grėsmės" pasaulio ekonomika nustotų egzistuoti.

"Kiek iš mūsų parduotų savo paslaugas, jei nebūtų bado grėsmės? Dar svarbiau, kiek iš mūsų parduotų savo paslaugas taip pigiai, jei nebūtų bado grėsmės?" Kentas rašė. "Kai pigiai parduodame savo paslaugas, praturtiname kitus, tuos, kurie valdo gamyklas, mašinas ir žemes, ir galiausiai valdo žmones, kurie jiems dirba. Tiems, kurie priklauso nuo pigios darbo jėgos prieinamumo, badas yra jų turto pagrindas."

"Niekas nedirba sunkiau už alkanus žmones. Taip, gerai maitinami žmonės turi daugiau galimybių produktyviai fizinei veiklai, tačiau gerai maitinami žmonės daug mažiau nori dirbti šį darbą", - pridūrė jis.

Jei tai nebuvo pakankamai psichotiška, Kentas tiesiai šviesiai pripažino, kad elitas iš tikrųjų maisto trūkumą laiko "privalumu", ir teigė, kad pastangos panaikinti visuotinį badą "būtų katastrofa".

"Tiems iš mūsų, kurie yra aukščiausioje socialinės padėties pakopoje, bado panaikinimas pasaulyje būtų katastrofa. Jei pasaulyje nebūtų bado, kas artų laukus? Kas nuimtų mūsų daržovių derlių? Kas dirbtų lydymo gamyklose? Kas valytų mūsų tualetus? Turėtume patys užsiauginti maisto ir patys valyti savo tualetus. Nenuostabu, kad aukštųjų sluoksnių žmonės neskuba spręsti bado problemos. Daugeliui iš mūsų badas yra ne problema, o turtas".

Štai jums ir viskas: pasaulinė galios struktūra iš tikrųjų turi džiaugtis, kad dėl įtartinos virtinės maisto skirstymo gamyklų katastrofų, "žaliųjų" iniciatyvų, regioninių konfliktų, tiekimo grandinės sutrikimų ir besaikės infliacijos atsiranda maisto trūkumas.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto