Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2022 » Liepos » 9

Kas teikia daugiausia laimės Zodiako ženklams?

Laimė – individuali. Vieniems ją suteikia gera kompanija, kitiems – laikas namuose. Ir nors visi žmonės skirtingi, daugumą sieja Zodiako ženklai, pagal kuriuos galima pasakyti, kas suteikia daugiausia džiaugsmo.

Avinas 

Sportinė veikla. Bilietai į sporto renginį ar kvietimas dalyvauti varžybose bet kurį Aviną pakels iš lovos. Pirmenybę teikia aktyvesnėms sporto šakoms, tokioms kaip futbolas ar važinėjimas dviračiu, o ne, pavyzdžiui, golfui ar kriketui. Ieško nuotykių ir išbando viską, kas užkaitintų kraują ir pagreitintų širdies plakimą.

Lyderystė. Jaučiasi patogiausiai ir yra laimingiausi, kai gali būti atsakingi ir priimti sprendimus. Džiaugiasi galėdami pasinaudoti savo galia ir turėdami žmonių, kurie gerbia bei vykdo jų sprendimus. Nesvarbu, ar tai būtų darbe, ar už jo ribų, Avinai laimingiausi eidami vadovaujamas pareigas.

Jautis

Maistas. Vertina gerą maistą. Nors tinka ir greitasis maistas, tačiau itin džiaugiasi, kai vaišina prabangiu ar namuose ruoštu maistu. Su meile pagamintas šiltas patiekalas arba apsilankymas prabangiame restorane – tinkamiausias kelias į Jaučio širdį ar skrandį.

Jaukūs patogumai. Pirmenybę teikia veiklai, dėl kurios nereikia palikti teritorijos – namų. Dauguma Jaučių ramiai praleistų dieną namuose žiūrėdami filmus ar puoselėdami augalus, nei eitų į vakarėlį. Niekas jų nepadaro laimingesnių, kaip galėjimas mėgautis savo buveine.

Dvyniai

Pokalbiai. Didžiausia laimė – pokalbis su kitu protingu žmogumi. Patinka, kai gali diskutuoti įvairiausiomis temomis. Suradę žmogų, galintį palaikyti tokį pokalbį, itin apsidžiaugia, nes jaučia intelektualinį ryšį su pašnekovu.

Galvosūkių sprendimai. Džiaugiasi išsprendę galvosūkį, mįslę ar paslaptį. Tai gali būti įprasta dėlionė, pabėgimo kambarys ar stalo žaidimas su paslaptimi. Laimingi tampa užsiimdami veikla, kuri stimuliuoja psichiką ir leidžia įprasminti intelektą ar logiką.

Vėžys

Aistra istorijai. Viskas domina, kas susiję su praeitimi. Mielai klausosi pasakojimų apie tai, kaip viskas buvo anksčiau, arba lankosi muziejuose, kuriuose eksponuojami senoviniai reliktai. Tai juos itin žavi.

Šeimos susibūrimai. Emociškai prisiriša prie draugų ir šeimos. Nepaisant to, kad yra introvertai, labiausiai patinka, kai leidžia laiką artimiausių draugų rate. Laimingiausi, kai susirenka visa šeima ir kartu užsiima viena veikla.

Liūtas

Pagyros. Gabūs ir aistringi, todėl dažniausiai nusipelno sulauktų pagyrų. Nors vertina objektyvią nuomonę, itin mėgaujasi pagyromis. Niekas nepadaro Liūtų laimingesnių, kaip žinojimas, kad jų darbą pripažįsta ir giria.

Dramos. Dauguma mėgsta dramas. Filmuose, televizijos laidose, net knygose atidžiai seka dramatiškos istorijos vingiais. Gali itin sužavėti ir pradžiuginti siužetinė linija bei veikėjai, pakliuvę į peripetijų spąstus.

Mergelė

Intelektuali bendrystė. Laimingiausios, kai gali palaikyti intelektualų pokalbį. Aplinka turėtų atitikti tokių pokalbių tematiką, todėl džiaugiasi, kai gali viešėti aukštesnio lygio įstaigoje, pavyzdžiui, restorane ar aukštuomenės vakarėlyje.

Protinė mankšta. Patinka išbandyti proto galimybes ir mankštintis. Nebūtinai mėgsta galvosūkius ar mįsles, bet renkasi iššūkius, dėl kurių reikia daug mąstyti, strateguoti ar skaičiuoti.

Svarstyklės

Prabangi patirtis. Moka mėgautis prabanga. Tačiau džiaugiasi ne tik prašmatniomis dovanomis ar baldais, bet ir ieško prabangių potyrių, kad turėtų ką prisiminti: SPA, skrydis oro balionu arba tolima kelionė į atokias salas.

Menas. Ne tik džiaugiasi stebėdamos meną internetu, bet ir pačios lankosi muziejuose, meno parduotuvėse ar domisi performansais. Patinka matyti kuriamą meną arba asmeniškai pasikalbėti su kūrėju.

Skorpionas

Mistika. Domisi antgamtiniais, mistiniais reiškiniais. Mėgsta tyrinėti nežinomybę ir jaučiasi laimingiausi, kai gali papildyti tokių dalykų žinių bagažą. Galimybė atlikti mistinio detektyvo vaidmenį žaidime ar realybėje – jų svajonė.

Žinių įgijimas. Patinka gilintis į paslaptingas ar nišines temas, kurios retą domina. Jų žinios ne visada pritaikomos kasdienybėje, bet tai nesumenkina malonumo pasinerti į knygą apie egzotiškus augalus, aptiktus negyvenamoje saloje.

Šaulys

Fiziniai iššūkiai. Dauguma dievina iššūkius, dėl kurių reikia pakilti iš lovos ir pajudėti. Pats sportas tiek neįtraukia, kiek užduotys, pateiktos per iššūkį ar varžybas. Vienintelis dalykas, dėl kurio yra laimingiausi dalyvaudami fizinių jėgų reikalaujančiame iššūkyje, – pergalė.

Pramogų kūrimas. Džiaugiasi, kai linksmina kitus. Nesvarbu, ar tai jų darbas, ar tiesiog pomėgis, patinka būti dėmesio centre. Pralinksminti kitus ir parodyti savo aistrą.

Ožiaragis

Tvarka. Nekenčia kitų netvarkos. Didžiuojasi ir džiaugiasi kurdami organizacines sistemas arba sutvarkydami stalą tiksliai taip, kaip nori. Laimingiausi, kai gali suformuoti darbo vietą ar namų teritoriją tiksliai taip, kaip įsivaizduoja.

Namai. Paprastai netrokšta nuotykių. Patogiausiai jaučiasi būdami namuose. Net išėję į miestą ieško erdvių, kur galėtų laiką leisti viduje. Mielai užsiima veikla, kurią riboja sienos, pavyzdžiui, filmo žiūrėjimas, kompiuteriniai žaidimai.

Vandenis

Įsitikinimų gynimas. Laimingi, kai gali taikiai kovoti už įsitikinimus. Džiaugsmą teikia aktyvios diskusijos arba taikus protestas. Laimė nusišypso, kai sutinka žmogų, kuris tiki ir palaiko jų nuomonę.

Bendravimas. Didžiuojasi galėdami bendrauti su kitais. Mėgsta pokalbių apsuptas erdves, kuriose gali laisvai bendrauti ir susipažinti su naujais pašnekovais. Nuostabiai jaučiasi didelėse kompanijose ir patys pagyvina vakarėlį ar socialinę aplinką.

Žuvys

Vanduo. Laimingiausios būna arti vandens telkinių. Nesvarbu, ar tai vandens sportas, poilsis prie baseino, paplūdimio, ar kruizas. Žuvys tokioje aplinkoje jaučiasi pakylėčiausiai, kaip ir namie.

Kino filmai. Tikros kinomanės. Tai gali būti ne tik mėgavimasis filmų žiūrėjimu, bet ir domėjimasis, kaip režisuojami ar kuriami filmai. Džiaugiasi galėdamos pamatyti užkulisius ir sužinoti, kaip vyksta kūrybinis darbas.

priekavos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto