Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormalūs Reiškiniai » 2022 » Liepos » 17

Nufilmuota, kaip nematomas vyras trikdo kūdikį

Dvejų metų mergaitės motina išsigando, kai kažką pamatė virš kūdikio lovos įrengtame monitoriuje.  Pasak 25 metų Amarisos Collins iš Misūrio valstijos (JAV), nematytas padaras užpuolė jos dukrą, kai ji miegojo savo lovelėje. 

Amarisos dvejų metų dukra, vardu Memfis, yra laiminga ir linksma mažylė, neseniai pradėjusi miegoti savo kambaryje. Iš pradžių ji miegojo ramiai, bet paskui ėmė keliskart prabusti naktį.

Tėvai nesuprato, kas vargina kūdikį, nes nepastebėjo jokių akivaizdžių požymių, pavyzdžiui, šlapių sauskelnių ar kitų dalykų. Todėl jie nusprendė virš lovelės įrengti kūdikio monitorių.

2022 m. gegužės 19 d. vakare, kai mergaitės motina dirbo namų ruošos darbus kieme, ji išgirdo, kad dukra garsiai verkia, ir nedelsdama nubėgo į jos kambarį. Įėjusi į vidų ji pamatė verkiančią mergaitę, kuri ranka rodė į viršų, tarsi kažką ten matytų. 

Peržiūrėjusi kūdikio monitoriaus įrašą, motina labai išsigando. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip mergaitė ramiai miega savo lovelėje, o tada kažkas nematomas ją stipriai pastumia, todėl mergaitė iš karto susiraukia ir pabunda, tada verkia ir ištiesia ranką į viršų, tarsi rodydama kažką ant lubų bėgančiai motinai.

"Kai kurie žmonės mano, kad ji tiesiog greitai pabudo iš miego, tačiau kiti mano, kad tai tikrai daugiau, - sako Amarissa.

"Buvau sukrėstas ir jaučiausi blogai. Peržiūrėjau filmuotą medžiagą ir negalėjau patikėti tuo, ką pamačiau.

"Ji nenorėjo grįžti į savo kambarį iki ryto. Kitą dieną paguldžiau ją į lovelę, bet ji nemiegojo visą naktį. Tada ji pabusdavo verkdama ir aš ją paguldydavau miegoti į savo lovą. Nesupratau, kas vyksta, kol nepatikrinau kūdikio monitoriaus įrašo", - sako Amarissa.

Amarissa vis dar negali rasti šio įvykio paaiškinimo, nors priduria, kad visada jautė aplink save "kažkokį buvimą", kuris lydėjo ją visą gyvenimą.

"Visada jaučiausi taip, tarsi "kažkoks buvimas" lydėtų mane visą gyvenimą, bet niekada nejaučiau jo grėsmės. Dėl neseniai įvykusių įvykių pradėjau jausti diskomfortą ir jaučiu, kad tai ne tas pats, ką jaučiau visą gyvenimą."

Peržiūrėjusi vaizdo įrašą Amarissa nusprendė perkelti dukters lovelę į kitą kambarį ir po to mergaitė pagaliau pradėjo ramiai miegoti.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto