Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (287) Komentarų: (0) (09.10.2017 - 13:18)

Mitai ir tiesos: koks kūdikis gims?

Kiekvieną būsimą mamą ir tėtį kamuoja smalsumas, susijęs su pasaulį išvysiančiu vaikeliu. Pavyzdžiui, gims mergaitė ar berniukas, vaikutis bus judrus ar vangus, šnekus ar tylus, panašus į tėvus ar senelius? Prieš kelis šimtmečius vieninteliai informacijos šaltiniai buvo įvairūs burtai ir prietarai, dabar itin dominantys šiuolaikinius žmones. Vieni jais kliaujasi smalsumui patenkinti, kiti – šeimai planuoti. Senoliai tikėjo, kad ne tik nėščiosios pilvo dydis bei forma, bet ir mamos suvalgytas maistas, išvaizda ar vaiko pradėjimo istorija gali lemti atžalos lytį ir ateitį.

Mitai ir tiesos: koks kūdikis gims?

Mergaitė ar berniukas?

Anot senolių, išsiaiškinti, kokios lyties kūdikis gims, labai nesunku – reikia tik atkreipti dėmesį į pakitusius nėščiosios įpročius ir išvaizdą. Jeigu būsimoji mama itin daug valgo, gims berniukas. Senoliai tikėjo, kad per nėštumą pastarieji iš motinų reikalauja daugiau maisto nei mergaitės.

Tai patvirtino Ekseterio ir Oksfordo universitetų mokslininkai. Pasak jų, 11 iš 20 kūdikių, kurių mamos daug valgė, yra vyriškosios lyties. Apie būsimą atžalos lytį galima sužinoti ir pažvelgus į lėkštės turinį. Nėščioji neįsivaizduoja dienos be prieskoniais pagardinto aštraus kepsnio? Tikėtina, kad tokio valgio mėgėjos laukiasi sūnaus, šarminio maisto ir saldumynų – dukros.

Anot mokslininkų, moterys, vaitojančios daug kalcio, vitaminų C, E ir B12, gali susilaukti berniuko. Įrodyta, kad dailiosios lyties atstovės, kurios pusryčiams dažnai valgo grūdus arba itin mėgsta bulvių patiekalus, dažniau pagimdo berniukus. Todėl jei norite sūpuoti mergaitę, bent metus iki nėštumo derėtų vengti pusryčiauti arba mėgautis daržovėmis ir vaisiais.

Jeigu aplinkiniai pažvelgę į moters nugarą gali pasakyti, kad ji laukiasi, tuomet dailiosios lyties atstovė pagimdys mergaitę. Tačiau jei apie moters nėštumą galima pasakyti tik pažvelgus iš priekio, o ji atrodo tarsi kamuolį prarijusi, tuomet gims berniukas. Taip pat manoma, kad dailiosios lyties atstovė pagimdys dukrą, jeigu pažvelgus į ją iš šono pilvas yra aukščiau.

Būsimos atžalos lytį gali padėti atspėti ir nėščiosios išvaizda. Pavyzdžiui, jeigu moteris neatrodo tokia graži, patraukli ir sveika kaip prieš pastojimą, tuomet gims mergaitė. Senoliai tikėjo, kad jos tarsi vagia iš mamų grožį.

 

Kaip atspėti kūdikio lytį?

• Ant virvelės užverto vestuvinio žiedo siūbavimas gali parodyti, kokios lyties vaikelio moteris laukiasi. Žiedą reikia laikyti virš pilvo. Jeigu jis suksis ratu, gims mergaitė, jeigu svyruos pirmyn ir atgal – berniukas.
• Atidžiai pažvelkite į kairę akį. Jeigu joje yra kraujagyslių, kurios primena V raidę arba išsišakojimus, tuomet gims mergaitė.
• Jeigu būsimoji mama miega ant kairio šono, sulauks sūnaus, jei ant dešinio – dukros.
• Norint susilaukti dukros, reikia mylėtis prieš moters ovuliaciją.
• Norite mergaitės? Mylėkitės prie radiatoriaus.
• Anot mokslininkų, jeigu moteris per nėštumą dažnai nerimauja, šeimoje krykštaus dukra.
• Jeigu gydytojas užfiksuoja 140-160 vaisiaus širdies dūžių per minutę, tuomet gims mergaitė, jeigu 120-140, -berniukas.

Ko būsimoji mama negali daryti?

Senoliai šeimos pagausėjimo laukiančiai šeimai patardavo, kaip elgtis, kad vaikas gimtų sveikas. Smalsu? Štai ką ir šiomis dienomis galite išgirsti.

• Nedera žiūrėti pro rakto skylutę, nes kūdikis bus žvairas.
• Jeigu nėščioji išsigando, negalima liestis prie pilvo, nes būtent toje vietoje kūdikis turės dėmę arba didelį apgamą.
• Vogti negarbinga ir negražu, ypač nėščiosioms. Tikima, kad jei mama paims svetimą daiktą, kūdikis gims be rankos.
• Manoma, kad drabužiai, perkami dar negimusiam kūdikiui, jam neatitenka. Juose apsigyvena piktosios dvasios arba vaikas gali gimti su negalia.

Vaikų nužiūrėjimas

• Tikima, kad gimusį mažylį svetimiems žmonėms galima parodyti tik po 1-3 mėnesių.
• Prieš išeinant svečiams tėvai ant grindų turėtų paberti saują druskos.
• Jeigu kūdikis neramus ir daug verkia, mama turėtų atbula ranka nušluostyti jam veidą.
• Nepatariama mažylio nuotraukų kelti į socialinius tinklus, kad pikto linkintys arba apkalbantys žmonės jam nepakenktų.
• Nuo apkalbų saugo į drabužėlius įsegtas žiogelis.
• Jeigu aplinkiniai giria vaiko grožį, patartina ant rankytės užrišti juodą siūlą, kad blogi žodžiai jam nepakenktų.
• Įtariate, kad mažylį nužiūrėjo? Jį padės apsaugoti tujų arba bijūnų nuoviras.
• Jeigu kūdikis irzlus, jo veidą tris kartus prieš laikrodžio rodyklę derėtų nuvalyti sudrėkinta medžiagos skiaute.
• Nepatariama leisti bučiuoti naujagimio, nes jis ne tik gali užsikrėsti įvairiomis ligomis, bet ir ilgai nekalbėti.
• Vaikų iki metų plaukų nepatariama trumpinti, nes jis nebus protingas. Nėščiosios taip pat neturėtų kirpti plaukų, nes sutrumpins vaiko gyvenimą.
• Kai mažyliui iškrinta pirmas dantis, jį reikia sudeginti. Taip išnyks blogis, slypintis vaiko kūne.

ŽYMĖS: Berniukas, mergaitė, kūdikis, lytis

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pratimai nugarai ir stuburo išvaržos gydymui bei profil...

Didelę reikšmę visų stuburo susirgimų ir šiaip negalavimų profilaktikai, tame tarpe ir tarpslankstelinių išvaržų atvejais, tu...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kokosų pienas ir ciberžolė: receptas detoksikacijai...

Šis gėrimas buvo naudojamas šimtmečius, dėl jo naudos, sveikatai. Jis puikiai susidoroja su uždegimais, virškinimo trakto proble...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Stebuklus darantis auksinis Kleopatros vanduo...

Apie Egipto valdovės Kleopatros grožį legendos sklido tarp amžininkų, jas aprašinėjo istorikai. Pasak Plutarcho, fizinis grož...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vartoju želatina dėl sąnarių sveikatos, odos ir plaukų ...

Jai pas jus būna sąnarių skausmai, pabandykite šį gėrimą. Apie gydomąsias valgomos želatinos savybes papasakojo gydytojas, nė...