Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » 2017 » Spalio » 21

Pasaulio naujienos kitaip... gamta, sveikata, medicina:


21.10.2017, 21:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3531)

Vaistinėmis taukėmis buvo gydoma nuo žilos senovės. Vaistams daugiausia vartojamos šaknys, rečiau – lapai. Liaudyje vaistinė taukė dar vadinama kaštavolu, kaulažole, gyvakauliu, juodšakne. Tai vienos iš nepakeičiamų ir veiksmingų vaistažolių, vartojamų liaudies medicinoje.

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 18:49
NSO, Ateiviai Peržiūrų (2886)

Kaip pasakoja liudininkai, NSO, nusileidusių mūsų planetos paviršiuje, pilotai dažnai remontuoja savo aparatus, todėl gali susidaryti įspūdis, kad skraidančių lėkščių technika nėra patikima. Tačiau galima padaryti ir kitą prielaidą: erdvėje aplink Žemę vyksta karas tarp kosminių rasių, kurio rezultatas - numušti skraidymo aparatai, jų gedimai ir remontas.

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 18:17
Futuristika Peržiūrų (3165)
Ray‘us Hammondas visame pasaulyje pripažintas ir kaip futurologas, ir kaip verslininkas. 17 knygų išleidęs ir net „Google“ savo paskaitas skaitęs ekspertas dar prieš 33 metus išpranašavo interneto svarbą, o praėjusią savaitę Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift“ pateikė šešias problemas, kurios suformuos 2030-ųjų pasaulį.
Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 17:55
Medicinos Naujienos Peržiūrų (3000)

Šiuolaikinė anesteziologija, arba narkozė, labai saugi – kaip kosminis laivas, kuriame stebimi visi smulkiausi rodikliai, todėl pacientams nereikia jos bijoti. Taip LRT RADIJUI sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anesteziologijos klinikos vadovas profesorius Andrius Macas. Be to, pabrėžia medikas, žmonės mano, kad prieš planinę anesteziją reikia badauti, bet tai netiesa – nusibadavus tik sunkiau sveikstama. LRT RADIJO laida „Sveikata“, LRT.lt

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 17:10
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (4307)

Mistiškos istorijos. Įvairūs pasakojimai apie mįslingus, mistiškus nutikimus tampa dažnos vietos traukos objektu ne vien turistams. ien Sūduvos krašte yra gausu dvarų, kurie patys virsta tikrais vaiduokliais: savininkams grąžintos sovietmečiu buvusios kolūkio kontoros, mokyklos jau nesulaukia savojo renesanso dėl vienokių ar kitokių priežasčių.

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 16:48
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (3868)

Mistinės istorijos. Kartais šiurpi praeities patirtis persekioja ilgus metus, visur palikdama ženklus, jog niekas nedingsta be pėdsako, jog tai, kas buvo, gali kada nors išlįsti į, rodos, ramią kasdienybę – lyg vaiduoklis iš užkeikto kapo. Marijampoliečiams Rasai ir Sauliui (vardai pakeisti, tikrieji vardai ir pavardės redakcijai žinoma. – Aut. past.) trejus metus trukęs košmaras, gyvenant senoje atokioje Sauliaus giminės sodyboje, iki šiol sugrįžta kaip nesuvokiamai baisi patirtis, vis nepaliekanti jų ramybėje. Iki šiol sutuoktiniai neranda atsakymo, kas kamuodavo juos nerimo persunktomis naktimis, iki šiol jaučia, jog sprendimas parduoti sodybą, padiktuotas baimės, neatsakė į klausimą, kodėl jiems teko patirtis, kurią mažų mažiausiai galima pavadinti mistiška.

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 16:20
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (6556)

Mistinės istorijos. Gyvenimas – trumputė akimirka, kuri baigiasi kiekvienam nuėjus savo kelią. Kas po to? Kalbos apie anapusinį pasaulį dažnai telieka kalbomis, nes nėra materialių įrodymų, kad jis egzistuotų. Juk į TEN nuėjęs žmogus neateina, nepasako… Tačiau nėra ir tvirtų paneigimų, kad tas pasaulis neegzistuoja. Galbūt netgi atvirkščiai. Juk ne vienas yra susidūręs su faktais, kurie niekaip netelpa į materialaus suvokimo ribas. Žinoma, žmonės, tai patyrę, nelinkę skelbtis, mat jų patirtis galbūt kažkam sukeltų juoką, kažkas apdovanotų nepagarbiais epitetais, tačiau toji patirtis jiems tikra – kaip ir pats gyvenimas.

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 16:03
Dvasios, Vaiduokliai Peržiūrų (2028)

Mistinė istorija. „Piktas nematomas“, kaip teigia kun. G. Bulevičius, dažnai yra siejamas su nepaaiškinamais reiškiniais namuose, kurie turi skaudžią, net šiurpią istoriją. Štai, pavyzdžiui, Kalvarijos parapijoje pora žmonių ne tik pasakojo, bet ir kreipėsi į kleboną pagalbos, jog namuose visiškai, ypač naktimis, neturi ramybės: kažkas nematomo vaikšto, trankosi, garsiai varsto duris. Pasirodė, jog tų namų praeitis – ne tokia nekalta: anksčiau tie namai priklausę žydams, pasitikusiems smurtinę mirtį.

Sužinok daugiau ...
21.10.2017, 10:28
Medicinos Naujienos Peržiūrų (29295)

Daktarė Lisa Christian, pirmaujanti specialistė, kuri atliko tyrimą, padarė išvadą: «duomenys rodo, kad tie, kurie gavo gripo vakciną, turi mažesnį atsaką ir silpnesnę imuninę sistemą artimiausiais metais». BOMBSHELL: Flu shots scientifically proven to weaken immune response in subsequent years… researchers stunned

Sužinok daugiau ...