Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2022 » Liepos » 17

Svarbus tyrimas patvirtina, kad COVID vakcinos keičia moterų mėnesines

Nuo tada, kai daugiau nei prieš pusantrų metų buvo pradėtos tiekti COVID vakcinos, moterys ėmė skambinti pavojaus varpais dėl neigiamo skiepų poveikio menstruacijoms.

Pavyzdžiui, 2021 m. rugpjūčio 20 d. "The Grayzone" straipsnyje, kuriame kritikuojamas JAV medicinos įstaigų nesugebėjimas ištirti vakcinų poveikio moterų reprodukcinei sistemai, Marcie Smith Parenti papasakojo nerimą keliančią savo draugių patirtį: 

Joms pasireiškė šie simptomai: ilgiau nei mėnesį trunkantis hemoraginis kraujavimas, stiprus protarpinis kraujavimas keturis mėnesius, golfo kamuoliuko dydžio kraujo krešuliai ir stiprūs mėšlungis, dėl kurio viena draugė atsidūrė greitosios pagalbos skyriuje.

Socialinėje žiniasklaidoje "The Grayzone" buvo apkaltinta "baimės kurstymu", buvimu "prieš vakcinas" ir "pavojingos dezinformacijos platinimu". Tuo tarpu FDA ir CDC atsaką į moterų prašymus geriausiai būtų galima apibūdinti kaip biurokratinį gūžčiojimą pečiais.

Rugpjūtį NPR teigė, kad FDA ir visi trys JAV vakcinų gamintojai tvirtino, jog "jie nepastebėjo įrodymų, kad kuri nors iš vakcinų sukelia menstruacijų sutrikimus". Amerikos akušerių ir ginekologų kolegija teigė, kad "žino" apie nusiskundimus, tačiau ragino moteris vis tiek skiepytis, neatsižvelgiant į jų ciklų laiką.   

Tačiau dabar, atlikus didelės apimties tyrimą, iš esmės naujai patvirtinta tai, ką tūkstančiai moterų skelbia nuo pat skiepų pradžios. Kaip praneša "NBC News": 

Penktadienį žurnale "Science Advances" paskelbta analizė parodė, kad 42 % reguliarų menstruacijų ciklą turinčių žmonių teigė, jog po skiepų jų kraujas buvo gausesnis nei įprastai... 14 % teigė, kad mėnesinės buvo lengvesnės."

Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad daug moterų, kurios paprastai neturi menstruacijų, pavyzdžiui, po menopauzės ir vartojančios tam tikrus ilgalaikius kontraceptikus, po Covid vakcinų patyrė "proveržį" arba netikėtą kraujavimą.

Tyrimo autoriai pažymi, kad procentinė dalis, nurodanti neįprastas menstruacijas, gali šiek tiek pervertinti tikrąjį dažnumą, nes tos, kurios turėjo blogos patirties, galėjo būti labiau linkusios dalyvauti tyrime.  

Viena iš autorių yra Ilinojaus universiteto Urbanoje-Šampanėje biologinė antropologė Kathryn Clancy, pati patyrusi šį reiškinį. Jos atveju tai buvo nepaprastai gausios ir ilgos mėnesinės, kurios vadinamos "menstruacijų užliejimu".

Jos įtarimai dar labiau sustiprėjo, kai viena jos magistrantė pasakė, kad po Covid injekcijos jai "prasidėjo baisiausi mėšlungiai gyvenime". Clancy nedelsdama 2021 m. vasarį įsitraukė į "Twitter" ir paklausė, ar kitos moterys patyrė ką nors panašaus. Daugelis patvirtino, kad taip ir buvo, todėl buvo pradėtas oficialus tyrimas. 

Iš pradžių ji ir magistrantė Katharine Lee apklausė 500 moterų. Tiek jų užsiregistravo per vieną valandą. Autorės persigalvojo ir galiausiai sulaukė daugiau nei 165 000 dalyvių iš viso pasaulio. Šios savaitės rezultatai - tai daugiau nei 39 000 dalyvių nuo 18 iki 80 metų amžiaus pogrupio analizė.

Dar neaišku, ar menstruacijų pokyčiai nėra kažko grėsmingesnio požymis. Nepaisant to, daugelis moterų, kurios juos patyrė negavusios FDA įspėjimo apie šalutinį poveikį, neabejotinai sunerimo. Pavyzdžiui, kraujavimas po menopauzės yra gimdos vėžio simptomas

Kodėl nebuvo jokio FDA įspėjimo? Todėl, kad Covid vakcinos tyrimuose dalyvavusių asmenų net nebuvo klausiama apie menstruacijų pokyčius

Laikraštis "The New York Times" savo ruožtu džiugiai tikina, kad "ekspertai" teigia, jog pagrindo nerimauti nėra. Žinoma, "ekspertai" vardan kovos su "Covid" jau sukėlė daugialypę visuomenės sveikatos katastrofą, bet šį kartą, ponios, pasitikėkite jais!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-11-23 laikas 21:58 Receptai Nuostabiai Skanus Uogienės Pyragas
Šis receptas visada išgelbsti, kai nėra ko prie arbatos. Jis labai paprastas ir greitai pagaminamas. Pyragą galite valgyti paprastai arba supjaustykite pyragą ir sutepkite kondensuotu pienu ar kokia grietinėle. Galite užsitepti pl...

Skaityti daugiau

2020-06-26 laikas 18:48 Receptai Braškių ir citrinų sulčių koncentratas. Keptos braškės
Šiaip tai tuos braškių kubelius su citrinų sultymis šaldžiau žiemai, bet per tuos karščius nespėju šaldyti, nes namiškiai nuo šaldiklio nesitraukia...

Skaityti daugiau

2020-08-07 laikas 18:42 Receptai Kiauliena Su Obuoliais. Tiesiog Būtina Pakartoti!
Tai ganėtinai paprastai ir greitai pagaminamas patiekalas, kuris gaunasi labai skanus. Jį pati sugalvojau vieną gražią dieną laiką leisdama savo mylimoje virtuvėje.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 13:03 Agrastų Nauda Žmogaus Organizmui: Vitaminai, Poveikis ir Vartojimo Patarimai
Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kokią naudą agrastai teikia organizmui, kaip jie veikia biologiškai, kokius kiekius reikėtų vartoti ir kokios galimos kontraindikacijos. Pasiruoškite atrasti, kodėl šios uogos turėtų tapti jūsų mitybos dalimi!...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:52 Dėmesys ir Rūpestis Santykiuose: Kaip Vyrai ir Moterys Juos Suvokia
Kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį? Atraskite psichologines įžvalgas ir patarimus, kaip kurti harmoningus santykius. Šiame straipsnyje nagrinėjame, kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį, remdamiesi moksliniais ir psichologiniai...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:31 10 Požymių, Kad Jūsų Santykiai Gali Būti Nesuderinami: Psichologinės Įžvalgos
Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, rodančių, kad jūsų santykiai gali būti nesuderinami, remdamiesi psichologinėmis įžvalgomis ir ekspertų komentarais. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip spręsti šias problemas, ir naujausius pavyzdžiu...

Skaityti daugiau

2025-07-09 laikas 20:00 Padidėjęs kraujospūdis: požymiai, kad jums trūksta magnio
Magnis padeda reguliuoti kraujospūdį ir gerina širdies veiklą. Sužinokite, kaip jo trūkumas veikia sveikatą ir kaip natūraliai sumažinti hipertenziją! Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip magnis veikia mūsų organizmą, kodėl jo trūkumas yra toks...

Skaityti daugiau