Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 23

Pelosi liepė Valstybės departamentui įvardyti Rusiją kaip teroristinę valstybę, antraip tai padarys Kongresas

Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi pareikalavo, kad valstybės sekretorius Antony Blinkenas (Antony Blinken) įvardytų Rusiją kaip "terorizmo valstybę rėmėją", antraip tai padarys Kongresas, teigiama "Politico" pranešime.

Pranešime cituojami du šaltiniai, kurie patikino, kad įspėjimas buvo išsakytas per jųdviejų pokalbį šios savaitės pradžioje.

B. Blinkinas, kaip valstybės sekretorius, turi įgaliojimus įvardyti valstybę kaip terorizmo rėmėją, be to, tai galėtų padaryti ir Kongresas, priimdamas teisės aktą.

Apie tai praneša "ZeroHedge": Įvardijimas yra skirtas išplėsti sankcijas šaliai, kuriai taikomos sankcijos. Šiuo metu JAV teroro rėmėjais yra paskelbusios tik Kubą, Iraną, Šiaurės Korėją ir Siriją. Kubos įtraukimą į sąrašą panaikino B. Obamos administracija, tačiau paskutinėmis D. Trumpo administracijos darbo dienomis jis buvo vėl įvestas.

Kadangi JAV ir taip jau yra taikiusi Rusijai daug sankcijų, šis įtraukimas į sąrašą Maskvai neturėtų didelės įtakos. Tačiau valstybės priskyrimas prie terorizmo rėmėjų atveria kelią sankcijų taikymui kitoms šalims, kurios su jomis vykdo verslą.

Šis žingsnis taip pat reikštų, kad JAV ir Rusijos santykiai nebus pataisyti dar daugelį metų, nes tokius priskyrimus paprastai sunku atšaukti.

Senatoriai Lindsey Grahamas (Lindsey Graham) (R-SC) ir Richardas Blumenthalis (Richard Blumenthal) (D-CT) siekia šio įtraukimo į sąrašą ir pristatė rezoliuciją, kuria Blinkenas būtų raginamas jį įteisinti. Abu senatoriai šio mėnesio pradžioje nuvyko į Kijevą ir susitiko su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu (Volodymyr Zelensky) aptarti šios idėjos.

Būdami Kijeve abu senatoriai išreiškė pritarimą "rankos į rankas sukilimui" Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto