Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 23

5 pokyčiai sutuoktinių gyvenime, kai jie susilaukia kūdikio

Sunku būtų ginčytis dėl to, kad šeimoje atsiradus mažam vaikui, kone visos mamos neįtikėtinai pasimeta, blaškosi tarp įprastų buities darbų, rūpinimosi kūdikiu ir vyrui skiriamo dėmesio. Deja, dažniausiai mylimas vyras, vaiko tėvas, iš žmonos sulaukia mažiausiai šilumos, ir dėmesio. O šiuo sunkiu laikotarpiu jam ypač svarbu jausti, kad šeimoje jis vis dar yra svarbus, reikalingas ir mylimas.

Kitas svarbus aspektas – finansinis klausimas, kadangi padidėja šeimos išlaidos ir kurį laiką vienintelis maitintojas bus tik vyras.

Šiame straipsnyje pasvarstysime, kaip susidoroti su pokyčiais šeimos gyvenime ir išlaikyti stiprią bei laimingą sąjungą. Kviečiame suvokti, priimti ir įsileisti į savo gyvenimą šiuos penkis pokyčius, kurie bus neišvengiami, gimus vaikeliui.

Pagalbos priėmimas

Jei esate įpratusi viską daryti pati, dabar teks išmokti priimti pagalbą. Juk be jos viena visko nesuspėsite – pernelyg plati atsakomybės zona. Paprašykite savo vyro, artimųjų, draugų pagalbos, priimkite ją su dėkingumu ir nepamirškite – toliau bus paprasčiau. O nuo to kaip pavyks išgyventi šiuo sunkiu bet kuriai moteriai metu, priklausys jūsų emocinė ir fizinės būsena, o taip pat bendra atmosferos šeimoje.

Laikini apribojimai

Būtina suprasti, kad jėgų, laiko, pinigų ir kitų resursų trūkumas – praktiškai neišvengiama situacija šeimose, gimus mažam vaikui. Tačiau iš kitos pusės, tai – laikinas reiškinys, dėl to kurį laiką galima susitaikyti su kai kuriais apribojimais. Kai mažylis paaugs, bus daug lengviau. Todėl labai svarbu išlikti su vyru viena komanda, kai jums sunku.

Nuolatinės derybos

Būtina išmokti derėtis ir leistis į kompromisus. Nereikėtų užimti kategoriškos pozicijos, net jei esate beprotiškai pavargusi ir nebeturite jėgų. Užuot puolusi į ginčus ir barnius, geriau tiesiog paprašykite sutuoktinio pagalbos. Patikėkite, jis mielai dalyvaus vaiko priežiūroje. Juk iš esmės tai darote vien jūs, o jis pasijunta visiškai nereikalingas.

Empatija

Dabar visas jėgas ir rūpestį atiduodate kūdikiui. Jis bejėgis ir pernelyg mažas, kad galėtų savimi pasirūpinti. Tačiau nepamirškite, kad kartas nuo karto reikia pasirūpinti ir mylimu vyru. Juk ir jam dabar tenka didžiulė atsakomybė – visa jūsų šeima, jos išlaikymas ir visokeriopo saugumo užtikrinimas. Jeigu jis pavargęs, susirgo ar blogai jaučiasi – padėkite jam, pasirūpinkite bent lašelį. Jis bus jums nepaprastai dėkingas netgi už visiškai mažą pademonstruotos šilumos ir dėmesio kiekį.

Laikas vienas kitam

Be jokios abejonės, jūs neturite pakankamai laiko viską suspėti. Teks kažką paaukoti, kad bent šiek tiek laiko galėtumėte skirti savo antrai pusei. Vyras puikiai supranta, kad kartais neturite nei jėgų, nei noro, nei nuotaikos. Bet jis juk gyvas žmogus ir negalės ilgai gyventi be meilės ir švelnumo. Jei pernelyg ilgai negalite jam to duoti, jis bus priverstas ieškoti šilumos už šeimos ribų. Patikėkite, netgi nedidelis laiko tarpas, skirtas išimtinai vienas kitam, bus labai naudingas visų pirma jums pačiai, o taip pat padės išsaugoti laimingus ir tvirtus santykius.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto