Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 23

Tipiški vyrų veiksmai, kurių moterys nesupranta

Vyrų ir moterų psichologija labai skirtinga, todėl stipresnioji žmonijos pusė ne visada supranta stipresnės pusės veiksmus.

Moterys net nesistengia gauti paaiškinimo dėl kai kurių vyrų veiksmų, jos pačios puikiai komentuoja tai, ką daro jų partneriai. Kokios situacijos pasitaiko dažniausiai?

1. Jei jis neskambina, vadinasi, jis nebemyli.

Moteris negavo SMS, žinutės, nesusisiekė per "Vyber", nepaskambino - visa tai yra tos pačios grandinės grandys, ant kurių kabo užrašas su išvada: "Jis nemyli!" Tai, kad žmogus galėjo būti tiesiog užsiėmęs, nebuvo ryšio, telefonas buvo pavogtas, neužteko akumuliatoriaus energijos, net tai, kad žmogus galėjo susirgti arba, neduok Dieve, jį galėjo partrenkti automobilis, nesiskaito. "Nepaskambino - iškrito iš meilės!"

Jei jis neskambina, vadinasi, jis nebemyli.

2. Vyras nesiūlo - tikrai ne įsimylėjęs!

Kuri mergaitė savo svajonėse nemato savęs kaip nuotakos su sniego baltumo suknele, erdviu šydu ir dailiomis pirštinėmis. Visos merginos laukia šio svarbaus įvykio ir įsivaizduoja įvairias baimes ir įtarimus, jei vyras per numatytą laiką nepasiūlė ir nedavė žiedo. Galbūt moteris dar nėra priėmusi šio svarbaus sprendimo, o galbūt ji tiesiog taupo prabangioms vestuvėms ir medaus mėnesiui...

3. Vyras ignoruoja pokalbį su užuominomis ir nori daugiau tiesmukumo, o tai reiškia, kad jis jūsų nemyli.

Čia viskas labai paprasta. Vyrai yra labiau "storžieviai", mėgsta daugiau tikrumo santykiuose ir negali pakęsti vadinamųjų paslėptų komandų.

Vyro elgesys labiau primena vaiko elgesį.

4. Vyro elgesys labiau primena vaiko elgesį.

Tai nereiškia, kad vyras iš tikrųjų auga. Labiau tikėtina, kad tokio elgesio priežastis buvo moteris. Moterų šaltumas ir neprieinamumas skatina vyrus tam tikru būdu atkreipti į save dėmesį. Kitas variantas - moteriai patinka būti motina, o vyras pradeda žaisti kartu su ja.

5. Vyras atkreipia dėmesį į kitas moteris, todėl jos jam nepatinka.

Jei vyras atsako į kitos moters juokelius ir flirtą, tai nieko nereiškia. Dažnai jis neįsitraukia į šias gudrias kolegų, pažįstamų ir draugių gudrybes, todėl labai nustemba, jei jo draugė staiga pareiškia pretenziją.

6. Vyras yra kraštutinis, o tai reiškia, kad jis nevertina santykių rizikuodamas savimi.

Vyrai dažnai užsiima ekstremaliu sportu, tačiau iš to neturėtume daryti išvados, kad jis yra linkęs į savižudybę ir visiškai nevertina savo santykių su mergina. Tiesiog vyrai mėgsta išbandyti save ir įrodyti, kad yra stiprūs ir drąsūs.

Pavydą kelianti meilė.

7. Pavydą kelianti meilė.

Tai gana dažnas įsimylėjusios moters jausmas. Paprastai tai būna moteris, kuri nelabai pasitiki savimi. Tereikia šiek tiek pakelti savivertę ir poreikis pavydėti mylimam žmogui išnyks savaime.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau