Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 31

Šešių asmenų šeima persikelia į įrankių sandėliuką, kad išvengtų infliacijos audros

Šešių asmenų šeima iš vienbučio namo persikėlė į 500 kvadratinių metrų ploto įrankių sandėliuką šiaurės vakarų Arkanzase po to, kai 2020-aisiais vyriausybės įvestas COVID blokavimas paralyžiavo ekonomiką ir lėmė darbo vietų praradimą bei asmeninių santaupų išgaravimą. 

"Vienas iš dalykų, kurie žmonėms atrodo labai keistas, kai gyvename pašiūrėje, yra tai, kad naudojamės kompostuojamu vonios kambariu, o ne tradiciniu tualetu", - NYPost sakė 30-metė Džesika Teilor (Jessica Taylor), kuri pašiūrėje gyvena su vyru Latu ir keturiais vaikais. 

J. Taylor sakė, kad pašiūrėje yra būtiniausi dalykai, tokie kaip elektra, tekantis vanduo, šildymo ir (arba) šaldymo sistema, virtuvė ir pramogų erdvė. Ji atkreipė dėmesį į vieną dalyką - tualete yra "kibirų sistema... ir [kai] [šlapinatės ar tuštinatės], kiekvieną kartą jį uždengiate medžio drožlėmis. Po dviejų dienų, nepriklausomai nuo to, ar kibiras pilnas, ar ne, mes [atliekas] išmetame į miške esančią kompostavimo dėžę, o po poros metų [atliekos] virsta dekoratyvinių augalų dirvožemiu."

Jų būsto projektas buvo finansuojamas iš mokesčių deklaracijų, skatinamųjų čekių, bedarbio pašalpų ir 17 000 JAV dolerių santaupų. 

žmonės, finansai, išgyvenimas

"Vis daugiau žmonių išsivaduoja iš mąstymo, kad reikia turėti didelį brangų, prabangų namą, kad jaustųsi, jog jiems sekasi, - sakė Tayloras ir pridūrė, - yra vertybė gyventi kukliai. Galime daugiau laiko praleisti kartu dirbdami sode ir mėgaudamiesi gamta, užuot dirbę tam, kad galėtume sau leisti prabangų būstą."

žmonės, finansai, išgyvenimas

Taylor paaiškino, kad kai ji ir jos vyras pandemijos metu neteko darbo, 1100 JAV dolerių kainuojančio vienbučio namo nuoma tapo neįperkama. Pora sumažino mėnesio išlaidas nuo 2 000 iki 400 JAV dolerių. 

"Nuo tada, kai persikėlėme į pastogę, tapome tikrai finansiškai stabilūs ir artėjame prie to, kad nebeturėsime skolų", - pridūrė Taylor. Santaupų perteklius leido jiems išplėsti pastogės plotą.

žmonės, finansai, išgyvenimas

Vadinamojo "gyvenimo pašiūrėje" laikas atėjo tuo metu, kai didžiausia per pastaruosius dešimtmečius infliacija žlugdo žemesnio lygio vartotojus, mažina jų santaupas ir perkamąją galią. Žmonės nori išsivaduoti iš korporacinės sistemos, įkalinusios juos neįveikiamomis skolomis.

Mažyčiai namai tik populiarėja, nes gali artėti iškeldinimų banga: birželio mėn. 8,4 mln. amerikiečių, arba apie 15 proc. visų nuomininkų, vėlavo sumokėti nuomos mokestį.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto