Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugpjūčio » 1

JT skelbia karą "pavojingoms" sąmokslo teorijoms: ‘Pasaulis NĖRA slaptai manipuliuojamas pasaulinio elito’

Jungtinės Tautos paskelbė karą sąmokslo teorijoms, apibūdindamos sąmokslo mąstymo plitimą kaip "nerimą keliantį ir pavojingą" ir pateikdamos visuomenei priemonių rinkinį, kad būtų galima "paneigti" ir "demaskuoti" visus, kurie drįsta įtarti, kad pasaulio vyriausybės nėra visiškai sąžiningos, teisingos ir skaidrios.

JT taip pat įspėja, kad Džordžas Sorošas (George Soros), Rotšildai (Rothschilds) ir Izraelio valstybė neturi būti siejami su jokiais "tariamais sąmokslais".

UNESCO kartu su "Twitter", Europos Komisija ir Pasaulio žydų kongresu pradėjo kampaniją, pavadintą #ThinkBeforeSharing: Sustabdykite sąmokslo teorijų sklaidą.

JT nori, kad žinotumėte, jog įvykiai NĖRA "slapta užkulisiuose manipuliuojami galingų jėgų, turinčių neigiamų ketinimų", ir jei susidursite su kuo nors, kas mano, kad pasaulinis elitas rengia sąmokslą, siekdamas įtvirtinti valdžią ir diktuoti pasaulinius įvykius, turite imtis veiksmų.

Pasak UNESCO, "jei esate įsitikinę, kad internete susidūrėte su sąmokslo teorija", privalote "reaguoti" ir nedelsiant komentaruose paskelbti atitinkamą nuorodą į "faktų tikrinimo svetainę".

(Nesvarbu, kad "faktų tikrintojai" dažniausiai yra nekvalifikuoti ir nekvalifikuoti hakeriai, atliekantys "faktų patikrinimus" patogiai įsitaisę savo miegamajame, tarp to, kai asmeniniuose tinklaraščiuose skelbia kraštutinių kairiųjų politinių pažiūrų turinį ir svaiginasi.)

geopolitika, JT, sąmokslas

UNESCO taip pat pateikia patarimų visiems, kurie susidurs su tikru gyvu sąmokslo teoretiku. Pasak JT agentūros, jokiu būdu negalima leistis įviliojamam į ginčą su sąmokslo teoretiku. "Bet koks ginčas gali būti priimtas kaip įrodymas, kad esate sąmokslo dalis, ir sustiprinti šį įsitikinimą", o sąmokslo teoretikas tikriausiai "atkakliai ginčysis, kad apgintų savo įsitikinimus".

Vietoj to turite rodyti "empatiją", vengti "tyčiotis iš jų", o jei esate žurnalistas, turite "pranešti" apie juos socialinėje žiniasklaidoje ir "susisiekti su vietos / nacionaline spaudos taryba arba spaudos ombudsmenu".

geopolitika, JT, sąmokslas

Stebėtina, kad paslėpta smulkiu šriftu UNESCO pripažįsta, jog sąmokslo teorijos egzistuoja. Skiltyje "Kas yra tikras sąmokslas?" Jungtinių Tautų biurokratai aiškina, kad "tikri dideli ir maži sąmokslai egzistuoja".

Pasak JT, tikra sąmokslo teorija yra tik tada, kai ją "atskleidžia žiniasklaida".

"Jų centre dažniau būna pavieniai savarankiški įvykiai arba asmuo, pavyzdžiui, nužudymas ar valstybinis perversmas. Jas atskleidžia informatoriai ir žiniasklaida, remdamiesi patikrinamais faktais ir įrodymais."

geopolitika, JT, sąmokslas

Su JT "tikros" sąmokslo teorijos apibrėžimu yra tik viena problema. Žiniasklaida yra visiškai nupirkta ir apmokėta elito. Ir būtent elitas rengia sąmokslą prieš mases.

Paklauskite savęs, kada paskutinį kartą žiniasklaida atskleidė sąmokslą?

Taip pat paklauskite savęs, kada paskutinį kartą žiniasklaida slėpė sąmokslą?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau