Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2022 » Rugpjūčio » 2

Aukštojo žmogaus mįslė

2014 metais mažame šachtininkų Kannoko miestelyje (Stafordšyro grafystė, Didžioji Britanija) persigandę gyventojai kelis kartus matė vaiduoklį, pagal aprašymą panašų į garsųjį Slendermeną (Plonąjį žmogų) iš miesto legendų.

Aukšta (8 pėdų, arba 2,5 metro) ir plona į žmogų panaši būtybė, apsivilkusi Viktorijos epochos drabužiais, tarsi koks šešėlis su kraujo raudonumo akimis klaidžiojo kažkur po mišką, užklysdama net į namus.

Gyventoja Pay Green pasakoja, kad gruodžio 14 dieną prabudo maždaug antrą valandą nakties nuo keisto braižančio garso savo miegamajame. “Mano nuostabai, pamačiau keistą, rutulio formos šešėlį prie drabužinės. Pabandžiau atsikelti iš lovos, prieiti arčiau ir pažiūrėti, bet staiga šešėlis ėmė kilti link lubų. Prieš akis pamačiau pačią baisiausią ir šlykščiausią būtybę, kokią tik galima įsivaizduoti. Kokių dviejų su puse metro ūgio, su baltu veidu ir aštriomis tarsi skustuvai iltimis”, - pasakojo ji.

būtybės, legendos, žmonės

Antras liudininkas, iš Rageli miestelio, pasakojo, kad kartą naktį pramerkė akis ir pamatė sklandantį virš savęs žmogų: “Žiūrėjau tiesiai į jo nuožmias raudonas akis, sukrėtusias mane iki sielos gelmių”.

Netikėtai žmogus, kuris visas buvo apsivilkęs juodais drabužiais, pradėjo kilti aukštyn ir aukštyn, kol visai pradingo lubose.

Šiais atvejais susidomėjo paranormalių reiškinių tyrinėtojas Lee Brickley. Jis iškėlė klausimą, kodėl personažas šiurpių, kurias paprastai vieni kitiems pasakoja vaikai, netikėtai apsireiškė šioje vietoje ir tiek daug žmonių per trumpą laiką matė jį.

Viena iš teorijų sako, kad šie įvykiai gali būti susiję su miego paralyžiumi ir neturi paranormalaus pagrindo. Miego paralyžius - tai ribinė būsena tarp užmigusio ir nemiegančio žmogaus. Žmonės tokiu momentu gali atmerkti akis ir stebėti aplinką, bet jų kūnas tarsi sukaustytas, jie negali judėti, nes smegenys blokuoja raumenis. Miego paralyžius dažnai nutinka, miegant ant nugaros, o kai kurie žmonės pasakojo, kad vaiduoklis sėdėjo jiems ant krūtinės.

Tačiau Lee stebina tai, kad neva pasivaidenusios būtybės išorę visi žmonės apibūdina labai panašiai.

Nors Plonasis žmogus yra visiškai išgalvotas personažas (laikoma, kad jį sugalvojo interneto forumo “Something Awful” dalyvis 2009 metais), matyt, jis buvo sukurtas pagal europietiško folkloro analogus.

Škotijoje velniška figūra buvo vadinama Fear Dubh (Tamsusis žmogus), olandai jį vadino Takkenmann (Sakelininkas), o vokiečiai - Der Grosse Mann (Aukštasis žmogus). Juodai apsivilkusi, ore sklandanti figūra su baltu siluetu vietoje veido ir su ilgomis ištįsusiomis galūnėmis buvo kone medžio dydžio. Buvo kalbama, kad Aukštasis žmogus slepiasi miške ir grobia pasiklydusius vaikus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:27 Nervus gydome homeopatiškai
Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pa...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto