Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2022 » Sausio » 2

Teorija apie gyvenimo ciklus Žemėje

Yra nemažai šiuolaikinių mokslininkų, kurie diskutuoja apie nežemiškos civilizacijos vaidmenį ir įtaką žmonijos vystymuisi. Vieni teigia, kad tokia hipotezė neturi mokslinio pagrindimo ir keistus reiškinius galima paaiškinti atsižvelgiant į meteorologiją, geologiją, taip pat slaptųjų ginklų bandymus. Kiti pateikia įtikinamų argumentų apie nežemiškų civilizacijų egzistavimą, kurios stebi žmonijos civilizacijos vystymąsi.

Tai, kas lieka šešėlyje…

Didelis dėmesys skiriamas nepaaiškinamiems dangaus reiškiniams, kurių egzistavimą yra pakankamai sunku įrodyti. Daugelis vaizdo ir fotografijos medžiagos, vaizduojančios neatpažintus skraidančius objektus, iš tiesų pasirodo esant klastotė. Taip kad šimtaprocentinio įrodymo apie NSO egzistavimą ir nėra. Net ir ne šimtaprocentinio. Juk liudytojų parodymai gali būti klaidingi, kaip ir filmavimo medžiaga.

Sukeltas susidomėjimas apie keistus skraidančius objektus gali būti kontrastu materialių faktų slėpimui, kurie liudija apie pažangių civilizacijų egzistavimą Žemėje prieš milijonus metų.

Pavyzdžiui, pirmasis faktas, priverčiantis susimąstyti – išsilydę mineralai. Jie randami įdubose, panašiose į kraterius, kurios susiformavo po meteorito kritimo. Tai logiškas paaiškinimas, jei ne vienas ,,bet”. Rasti mineralai galėjo pavirsti stiklu tik paveikti temperatūros, kurią gali sukelti branduolinis sprogimas. Šią hipotezę patvirtina radioaktyviųjų izotopų liekanos kraterių dirvožemyje, kuriose kometų ar asteroidų medžiagų likučių neaptikta.

Tai galėtų reikšti, kad prieš keletą milijonų metų mūsų planetoje buvo panaudotas branduolinis ginklas ir tie, kas jį valdė – mums nežinomi. Taigi, prieš žmogaus atsiradimą Žemėje viešpatavo nežinoma civilazacija arba pažangios būtybės.

Šią hipotezę galėtų patvirtinti ir povandeniniai miestai, aptikti netoli Japonijos Okinavos salyno. Tai milžiniški statiniai iš didžiulių marmuro blokų. Pasak mokslininkų, labiausiai pažengusi, galinga technika, kurią valdo žmogus, nelabai leidžia statyti tokius pastatus.

Tokios išvados reiškia tik vieną – šie miestai buvo pastatyti tų, kurie buvo daug labiau pažengę į priekį nei šiuolaikinė žmonija. Negi tai buvo ateiviai, kurie norėjo įsisavinti Žemę? Bet tuomet, kodėl jie be pėdsakų išnyko arba pasirinko stebėti žmonijos vystymąsi iš viršaus, nesikišant į jos reikalus?

Daugiau įtikinama atrodytų versija, kad kažkada Žemėje egzistavo galinga, pažangi civilizacija. Tam tikru momentu ji pasiekė savo vystymosi kulminaciją ir prasidėjo konfliktas su galingais ginklais, kas privedė prie jos žūties. Žmogus yra šių mitinių būtybių palikuonis. Gali būti, kad ši tiesa yra slepiama nuo paprasto žmogaus, taip kaip nėra sunku nubrėžti analogiją tarp hipotezės apie titanų civilizaciją ir šiuolaikinėmis žmonijos vystymosi tendencijomis.

Išvada nėra paguodžianti – mūsų civilizacija stabiliai juda siekdama technologinių galių viršūnę, kuri neišvengiamai prives prie žūties. Todėl daug lengviau vystyti temą apie stebėtojus iš šalies – apie ateivius ir NSO.

Įrodymai, kuriuos galima rasti senovės epuose

Apie keistų būtybių egzistavimą pasakoja daugelio tautų mitologija. Tai aiškiausiai išreikšta senovės Indijos epe. Mahabharata pasakoja apie dviejų karališkųjų dinastijų, Pandavų ir Kauravų konfrontacijos istoriją. Čia panaudojamas ginklas, turintis neįtikėtiną naikinamąją galią. Jo veiksmų aprašymas labai panašus į atominės bombos sprogimą. Kyla klausimas, iš kur Mahabharatos autorius išminčius Vjasa galėjo gauti tokios informacijos, kuri įtartinai tiksliai aprašo kritinę atomo masės pasiekimą?

Kitas įdomus faktas – senovės graikų mitai, kur dievai vaizduojami žmogaus pavidalu, bet tuo pačiu metu turi antgamtinių sugebėjimų. Tačiau ne visi dievai gyvena Olimpe. Pavyzdžiui, Hefaistas, ugnies dievas, kalvystės globėjas, šarvus kala požeminėje dirbtuvėje, Hadas ten pat saugo mirusiųjų karalystę, Poseidonas valdo jūras. Tai reiškia, kad išsivysčiusios būtybės viešpatavo ne tik danguje, bet ir žemės bei vandenynų gelmėse.

Panašių pavyzdžių galima rasti kiekvienos tautos legendose. Čia keičiasi tik dievų vardai ir jų atsiradimo aplinkybės, visa kita yra tas pats. Galingos būtybės, turinčios nepaaiškinamą jėgą, sugeba išdeginti didelius plotus. Argi nepanašūs šie aprašymai į modernius ginklų pavyzdžius, kurie gali per keletą minučių paversti miestą į išdegintą dykumą!

Pagaliau labiausiai žinomas faktas – paslaptinga Atlantida. Pasak legendos, ji buvo užtvindyta įvykus didelio masto kataklizmui. Tačiau kas be galingų ginklų galėjo sunaikinti išsivysčiusius atlantus, negi jie negalėjo atlaikyti kad ir labai didelio potvynio? Tai retorinis klausimas.

Visa tai gali būti įrodymu, kad gyvybė Žemėje egzistavo dar iki to laiko, kol atsirado žmogus. Galbūt dabartinė civilizacija yra jau dešimta ar penkiolikta iš eilės ir žmonių laukia toks pat likimas kaip ir jo pirmtakų – visiškas sunaikinimas. O po to vėl prasidės naujas gyvenimo planetoje etapas. Ir taip bus tol, kol nebus rasta darnios vystymosi koncepcijos be ginklavimosi varžybų ir mirtinų virusų, kurie išdirbinėjami slaptose laboratorijose.

Kodėl slepiama tiesa?

Į teoriją apie gyvenimo ciklus Žemėje neatsižvelgiama rimtai ir ji atvirai atstumiama į galinį planą. Jai siūlomas Darvino mokymas, iki galo nepaaiškinantis bei parodantis trumpą žmonijos vystymosi etapą. Ir hipotezė apie nežemiškas civilizacijas, kurios slapta kontroliuoja žmonijos egzistavimą, seka ar tyrinėja. Bet kodėl tai vyksta?

Yra dvi priežastys paneigti ar nuslėpti dešimtis pažangiausių civilizacijų, gyvenusių planetoje iki žmogaus atsiradimo momento:

Pirma, tai prieštarauja išskirtinumo koncepcijai, kur kūrime ir vystymesi yra karūnuotas žmogus;

Antra, galimas sąmoningumas, kad būtina iš esmės pakeisti esamą gyvenimo būdą, kad mūsų baigtis nebūtų tokia liūdna kaip pirmtakų.

Ir visiškai įmanoma, kad žmonija jau yra praėjusi negrįžimo tašką ir tai tik paprasčiausiai gerai slepiama.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau