Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos » 2022 » Sausio » 19

Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų. Tačiau paskutinis atradimas yra akivaizdus ir nepaneigiamas. Neįtikėtinas radinys, kuris neseniai buvo aptiktas Rusijoje vėl į dienos šviesą iškėlė griaunančią teoriją apie tradicinę planetos istoriją. ,,Pietų Sibire, Kalnų Šorijoje mokslininkų grupė, vadovaujama Georgijaus Sidorovo (rus. Георгий Сидоров) rado masyvią sieną iš didžiulių akmeninių blokų bei akmeninius griuvėsius“, – pranešė leidinys academia.edu.

Matavimo ir kiti tyrimai dar nebuvo atlikti, tačiau buvo aišku, kad šie akmens luitai yra 2-3 kartus didesni už iki šiolei žinomus atrastus megalitus visame pasaulyje. Preliminariniais duomenimis sienos blokai kruopščiai sukrauti mūro būdu, o įdomiausia tai, kad jie yra…  milžiniški! Kai kurių, atrodo granito, akmenų svoris gali būti apie 4000 tonų. Be to, daugelis jų yra ,,išpjauti-nugludinti“ su plokščiais paviršiais, stačiais ir aštriais kampais.

Tokio masto megalitinių griuvėsių nelabai yra su kuo palyginti. Didžiausias megalitas buvo rastas Balbeke, Libane, tačiau jis yra mažesnis nei 1500 tonų. Taigi, Sibire atrasti apie 4000 tonų sveriantys akmens luitai, apdirbti bei užkelti į 40 metrų aukštį, tikrai kelia nusistebėjimą. Pagal visuotinai pripažintą istorijos versiją būtų neįmanoma senovės žmonėms atlikti tokį darbą su labai ribota technologija. Gali būti, kad prie žinomos savo planetos istorijos reikėtų pridėti daug daugiau, nei žinome.

mitai, legendos, sniego žmogus, kalnų Šorija, sibiras, paslaptinga

mitai, legendos, sniego žmogus, kalnų Šorija, sibiras, paslaptinga

,,Daugelį metų, istorikai ir archeologai stebėjosi neįtikėtinai didžiuliais akmenimis, rastais Balbeke. Tačiau kai kurie panašūs akmenys Rusijoje yra daugiau nei dvigubai didesni. Nereikia nė sakyti, kad daugelis žmonių yra sujaudinti šio atradimo,“ – praneša Mysterious Universe. Rusija nėra nesvetinga megalitams: tai Arkaimas, Rusijos Stounhendžas ar Manpupuner stebuklas, tačiau Kalnų Šorijos megalitiniai radiniai unikalūs tuo, kad jei jie dirbtiniai, kuo neabejojama, tai tuomet jie yra didžiausi žinomi žmogaus sukelti akmens blokai.

Archeologas John Jensen papasakojo apie dar vieną labai neįprastą dalyką – mokslininkai pastebėjo, kad prie šių akmenų kompasai elgiasi labai keistai. Kai kuriuos reiškinius rudens ekspedicijos metu galima būtų vadinti mistiniais. Geologų kompasų strėlės dėl nežinomų priežasčių nukrypdavo nuo megalitų. Ką tai galėtų reikšti? Buvo aišku, kad jie susidūrė su nepaaiškinamais reiškiniais, sukeltais geomagnetinio lauko poveikiais. Ar tai gali būti senovės technologijų antigravitacijos likutis?

John Jensen sako, kad dar anksti daryti bet kokias išvadas, mokslininkų laukia kruopštus tyrinėjimas, tačiau šiandien niekas nežino, kas tuos megalitus sukūrė ir kiek jiems gali būti metų. ,,Jie atėjo iš tų laikų,  iš miglotos priešistorės”… John Jensen mano, kad šie akmenys gali likti neišspręsta mįslė labai ilgą laiką, o mūsų praeitis yra turtingesnė nei mes kada nors galvojome.

Bet tai, kas yra akivaizdu, pagal visuotinai pripažintą istorijos versiją ten to neturėtų būti. Ir, žinoma, tai toli gražu ne vienintelė vieta pasaulyje, kur mįslingai stovi masyvūs megalito griuvėsiai.

Kaip žmonės senovėje galėjo perkelti tokius didžiulius akmenis yra visiška paslaptis. Daugelis architektūrinių žygdarbių, rastų Balbeke negali būti dubliuojami net su XXI-ojo amžiaus technologijomis. Taigi, kaip jie tai padarė? Kaip jie perkelinėjo tokius didžiulius akmenis norėdami sukurti tokio sudėtingumo struktūrą? Turint omenyje, kad vien Balbeko griuvėsių bazė sveria apie 5 milijardus tonų.

Kad senovės pasaulyje buvo naudojama labai sudėtinga technologija, įrodymai auga ir toliau. Šie Rusijos megalito griuvėsiai yra nepaneigiamas priminimas apie labai pažangias senovės civilizacijas. Taigi, kas jos buvo ir kas joms atsitiko? Ar įmanoma, kad jas nušlavė masinės pasauliniės kataklizmos, tokios kaip pasaulinis potvynis?

Sibire yra dar daug archeologų neatrastų vietų. Netolimoje ateityje planuojama atlikti išsamesnius tyrinėjimus.

mitai, legendos, sniego žmogus, kalnų Šorija, sibiras, paslaptinga

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau