Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 7

Billas Maheris kritikuoja "riebalų šventę" ir "kūno pozityvumą"

Pokalbių laidų vedėjas ir komikas Billas Maheris (Bill Maher) pasisakė prieš nutukimą skatinantį "kūno pozityvumo" judėjimą, sakydamas, kad jis ne tik apgailėtinas, bet ir kelia pavojų nacionaliniam saugumui.

"Šiomis dienomis Amerikoje vyrauja nerimą kelianti tendencija", - pradėjo Maheris ir pridūrė, kad žmonės "perrašinėja mokslą, kad jis atitiktų ideologiją, kad atitiktų tai, ką norite, kad būtų tikrovė".

"Nuo riebalų pripažinimo perėjome prie jų šlovinimo. Tai nauja. Tai nauja", - sakė Maheris. "Žiūrėti į tai, kad leidžiate sau sulieknėti, kaip į pasididžiavimą? Anksčiau mes bent jau stengdavomės būti sveiki ir sportiški, o visuomenė gyrė tuos, kuriems tai pavykdavo".

"Dabar terminas "kūno pozityvumas" vartojamas taip: "Aš tobulas toks, koks esu, nes esu aš", - tęsė HBO laidos vedėjas ir pridūrė: "Orveliška, kaip dažnai pozityvumas vartojamas apibūdinti tam, kas nėra sveika!"

"Žinoma, kai esi jaunas, gali išsisukti nuo visko, kas tau blogai", - tada pasakė ir pridūrė: "Leiskite paklausti: Ar kada nors matėte storą 90-metį?"

Tada Maheris pažymėjo, kad kariuomenei vis sunkiau rasti geros formos naujokų, taip pat kaip nutukusiems žmonėms blogiau sekėsi per KOVID-19.

"Kažkuriuo momentu pritarimas tampa įgalinimu, ir jei jūs kokiu nors būdu dalyvaujate šioje džiaugsmingoje persivalgymo šventėje, kuri vyksta dabar, ant jūsų rankų yra kraujo", - sakė jis ir pridūrė: "Jūs galite apsimesti, kad kovojate didingą socialinio teisingumo kovą už apsėstą mažumą, bet iš tikrųjų jūs tik įgalinate narkomanus, o aš maniau, kad mes nusprendėme, jog tai blogai."

Žiūrėkite:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau