Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 21

Zelenskis ir NATO žada pokario Ukrainą paversti "dideliu Izraeliu", finansuojamu JAV mokesčių mokėtojų

NATO remiama Atlanto taryba pasiūlė apartheidinį Izraelį kaip hipermilitarizuotos Ukrainos, finansuojamos JAV mokesčių mokėtojų lėšomis, pavyzdį.

Praėjus vos keturiasdešimčiai dienų po to, kai prasidėjo Rusijos karinė kampanija Ukrainos viduje, Ukrainos prezidentas Vlodymyras Zelenskis (Vlodymyr Zelensky) žurnalistams sakė, kad ateityje jo šalis bus tarsi "didelis Izraelis". Kitą dieną vienas iš pagrindinių Izraelio propaguotojų Demokratų partijoje paskelbė straipsnį oficialiame NATO analitiniame centre, kuriame nagrinėjo, kaip tai galėtų būti įgyvendinta.

Balandžio 5 d. kalbėdamas su žurnalistais V. Zelenskis išsakė savo prognozę, atmesdamas mintį, kad Kijevas išliks neutralus būsimuose NATO, Europos Sąjungos ir Rusijos konfliktuose. Pasak Zelenskio, jo šalis niekada nebus tokia kaip Šveicarija (kuri, atsitiktinai, atsisakė Napoleono laikų neprisijungimo tradicijos ir, atsakydama į Rusijos invaziją vasario mėnesį, jai pritaikė sankcijas).

"Negalime kalbėti apie "ateities Šveicariją", - pranešė prezidentas žurnalistams. "Tačiau mes tikrai tapsime "didžiuoju Izraeliu", turinčiu savo veidą".

Tiems, kuriems įdomu, kaip iš tikrųjų atrodys "didelis Izraelis", Zelenskis greitai patikslino savo nerimą keliančią pranašystę.

"Nepatikėsime, kad visose įstaigose, prekybos centruose, kino teatruose turėsime ginkluotųjų pajėgų ar Nacionalinės gvardijos atstovų - bus žmonių su ginklais", - sakė Ukrainos prezidentas, prognozuodamas savo piliečiams niūrią egzistenciją. "Esu įsitikinęs, kad per ateinančius dešimt metų mūsų saugumo klausimas bus numeris vienas".

GrayZone pranešimas: Nors interneto pranešimas buvo pagrįstas Zelenskio komentarais žurnalistams, prezidento kanceliarija paslaptingai išbraukė jo pastabų dalį, kurioje jis pareiškė, kad būsimoji Ukraina nebus "absoliučiai liberali, europietiška".

Vietoj to, kartu su jo stipriai militarizuotos Ukrainos vizija, įraše buvo pabrėžtas Zelenskio pasirengimas įstoti į NATO "jau rytoj".

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis lankosi prie Vakarų sienos

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis lankosi prie Vakarų sienos Jeruzalėje, 2020 m. sausis.

Vis dėlto NATO valdžios atstovams V. Zelenskio užsimintas pasirengimas prisijungti prie karinio aljanso buvo bene mažiausiai pastebimas jo pareiškimo aspektas. Vietoj to per 48 valandas po jo komentarų Atlanto taryba - pusiau oficialus NATO analitinis centras Vašingtone - paskelbė "veiksmų planą", kuriame nagrinėja, kaip paversti Ukrainą "dideliu Izraeliu".

Dokumente, kurio autorius - Danielis B. Šapiro (Daniel B. Shapiro), buvęs JAV ambasadorius Izraelyje prezidento Barako Obamos (Barack Obama) laikais, teigiama, kad "abi kovojančios šalys turi daugiau bendrų bruožų, nei gali atrodyti".

Panašiai kaip buvęs JAV valstybės sekretorius Alexanderis Haigas (Alexander Haig) pristatė Izraelį kaip "didžiausią pasaulyje amerikiečių lėktuvnešį, kurio negalima nuskandinti", taip ir B. B. Shapiro pateikė Ukrainos kaip hipermilitarizuoto NATO bastiono, kurio nacionalinį identitetą lems gebėjimas projektuoti JAV galią prieš Rusiją, viziją.

Nepaisant Izraelio nenoro prisijungti prie Vakarų sankcijų kampanijos prieš Rusiją, jis padėjo Ukrainai kariniu požiūriu - nuo šių metų vasario mėn. atsiuntė dvi dideles gynybinės įrangos siuntas. Tačiau anksčiau Izraelio parama Ukrainai kovoje su Rusija buvo ne tik gynybinio pobūdžio.

Dar 2018 m. daugiau kaip 40 žmogaus teisių aktyvistų kreipėsi į Izraelio Aukščiausiąjį teisingumo teismą su peticija nutraukti Ukrainos ginklavimą po to, kai neonacių bataliono "Azov" nariai buvo užfiksuoti mojuojantys Izraelyje pagamintais ginklais. Kaip tuo metu pažymėjo Izraelio laikraštis "Ha'aretz", "milicijos [Azovo] emblemos yra gerai žinomos nacionalsocialistinės emblemos. Jos nariai naudoja nacistinį pasveikinimą, nešioja svastikas ir SS skiriamuosius ženklus... Vienas milicijos narys viename interviu sakė, kad kovoja su Rusija, nes Putinas yra žydas".

Ukrainos žydo Zelenskio, matyt, netrikdė tai, kad Izraelis tariamai ginkluoja nacistinius elementus jo šalyje. Praėjus metams po jo išrinkimo 2019 m., jis surengė piligriminę kelionę į Jeruzalę, kad pradėtų vadinamąją "maldą už taiką" ir dalyvautų renginyje "Prisiminkime Holokaustą, kad galėtume kovoti su antisemitizmu".

Prieš kelionę Zelenskis žarstė pagyras Izraelio visuomenei, viename interviu pažymėjęs, kad "žydai sugebėjo sukurti šalį, pakelti ją, neturėdami nieko, išskyrus žmones ir protus", ir kad izraeliečiai yra "vieninga, stipri, galinga tauta. Ir nepaisant to, kad jiems gresia karas, jie džiaugiasi kiekviena diena. Aš tai mačiau."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau