- 08.08.2022
- 0.0 Reitingas
- 799 Peržiūros
- Komentarai
Strėnų gėlos (lumbago) skausmams slopinti
- Kartais galima priversti skausmą pranykti taip pat greitai, kaip jis ir atsirado, naudojant paspaudimus ir patempimus palei stuburą. Bet tokioms manipuliacijoms pasiduoda ne visi strėnų skausmai. Daug jų gali išgydyti tik ramybė.
- Norint gydytis aktyviau, galima pabandyti pasikabinus ant durų, atsargiai pasukioti liemenį dešinėn ir kairėn.
- Paprastai tai atlaisvina, o kartais ir visai nuslopina skausmą. Jei vis dėlto tai nepadeda, geriau kelias dienas ramiai pagulėti.
- Naudingos karštos vonios, taip pat sausos taurės ant juosmens srities, įtrynimai įvairiais aštriais tepalais.
- Ant juosmens galima dėti tarkuotų krienų, aprišti. Nuimti, kai nebegraužia.
- Dar viena labai gera priemonė - pipirinis pleistras. Klijuoti ant juosmens. Galima laikyti kelias dienas - jokios žalos kūnui.
- Paimti pelų (smulkių šieno likučių), supilti į maišelį, užrišti, pavirti inde, uždengus dangčiu. Paskui tą karštą maišelį su pelais dėti ant skaudamos vietos po kelis kartus per dieną. Skausmas nurimsta.
Juodasis ridikas
Nulupti, sutarkuoti su tarka, ant medvilninio arba lininio audinio tepti nestorą sluoksnį tarkuoto ridiko ir pridengti kitu medžiagos gabalėliu. Dėti ant skaudamos vietos, pridengti pergamentiniu popieriumi, aprišti kuo nors šiltu. Tokį kompresą laikyti tol, kol užteks kantrybės. Taip sukuriamas lėto ir gilaus įšildymo pojūtis. Kartais pakanka padaryti kelis kompresus, ir liga atsitraukia. Išoriškai tarkuotas ridikas naudojamas įtrynimams ir nuo radikulito, reumatizmo, podagros, peršalimo ligų.
- Vaistinių valerijonų šaknų tinktūra. Tinktūros įpilti į dubenėlį, suvilgyti ja marlę ar medžiagos gabalėlį, dėti ant skaudamos vietos ir padaryti kompresą. Laikyti, kol užteks kantrybės.
- Vaistinis šalavijas. Šalavijų ekstraktą praskiesti vandeniu santykiu 1:5 arba padaryti šalavijų antpilą ir dėti į šaldiklį. Paskui tais ledukais patrinti skaudamą vietą.
Varnalėšų lapai
Šviežią varnalėšos lapą sudrėkinti šaltu vandeniu, atvirkščia puse dėti ant skaudamos vietos ir aprišti tvarsčiu. Gera skausmą malšinanti priemonė. Vasarą galima iš anksto prisiskinti varnalėšų lapų su ilgais kotais ir išdžiovinti. Žiemą pakanka juos išmirkyti šiltame vandenyje ir naudoti, kaip nurodyta aukščiau.
Gydymas raudonuoju moliu
Į 1 kibirą paprasto raudonojo molio (be priemaišų) įpilti truputį vandens, pašildyti, gerai išmaišyti, kad susidarytų vienalytė tąsi masė. Ji turi būti šilta ir net truputį karšta. Paskui į molį įpilti pašildyto žibalo (1 stiklinė į kibirą molio), vėl viską kruopščiai išmaišyti. Iš molio padaryti paplotėlį, kuris uždengtų skaudamą vietą. Pridengti kuo nors šiltu, laikyti ant kūno, kol atvės. Taip kartoti kelis kartus. Stengtis išvengti nudegimo.
- Paimti kambarinio augalo agavos lapą, nupjauti spyglius, perpjauti plokščiai ir lapo sultimis ištrinti juosmenį. Bet įtrinti iš pradžių teikia labai atsargiai, nes jautrią odą agavos sultys veikia stipriai - žnaibo ir degina, nors neilgai. Jei oda reaguoja nestipriai, galima įtrinti stipriau. Taip daryti du kartus per dieną. Įtrynus agavos sultimis, kūno kažkaip ypatingai apvynioti nereikia.
P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau