Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 11

11 priežasčių, kodėl neištikimi vyrai lieka santuokoje

Kalbame ne apie neištikimybės priežastis, o apie priežastis, kodėl vyrai lieka santuokoje, kai jie apgaudinėja.

1. Jis jaučiasi kaltas.

Jis žino, kad pasielgė ar elgiasi neteisingai, ir jaučiasi kaltas dėl to, ką tai gali lemti. Galbūt jis nenori, kad jo žmona ir šeima patirtų visus skyrybų siaubus, galbūt jis pats nenori būti pripažintas neištikimu. Jam tiesiog gėda išsiskirti.

2. Jis nenori būti vienas.

Ir ne tik be moters šalia, bet ir vienas, nes turės pats save išlaikyti, rūpintis savimi, namais, gaminti maistą ir pan. Taigi jis gali likti net ir blogoje santuokoje.

3. Jis nenori palikti savo komforto zonos.

Jis nenori sutrikdyti savo rutinos, bendravimo ir gyvenimo būdo. Jis nenori viso to iš naujo kurti su kitu. Esame įpročių žmonės.

4. Jis įsitikinęs, kad daugiau nebeišduos.

Galbūt neištikimybė buvo atsitiktinumas, o gal jis norėjo išbandyti, kaip tai atrodo, bet suprato, kad nėra pasiruošęs visko atsisakyti dėl kitos ar dėl laisvės. Galbūt tai nutiko po ginčo ar silpnumo akimirką, bet jis įsitikinęs, kad tai daugiau nepasikartos.

5. Jis nenori skyrybų rūpesčių.

Jei turite daug bendro turto, vaikų, jei skyrybos reikalauja daug popierizmo, sutarčių, kainuoja finansiškai, kam tai daryti, jei galite tiesiog sukurti šeimos regimybę?

6. Jam tiesiog patinka apgaudinėjimo naujovė.

Galbūt jam patinka apgaudinėti, nes taip jis jaučia adrenaliną, nori būti pagautas, nebūti pagautas, gauti kažką naujo. Jis patikina save, kad jo nesulaikys. Bet kokiu atveju jis aiškiai nevertina jūsų santykių.

7. Vaikai.

Taip, daugelis žmonių vis dar tiki, kad pasilikti santuokoje dėl vaikų yra teisinga. Žinoma, skyrybos yra sunkios. Tačiau jei kasdien baratės, akivaizdžiai nemylite vienas kito, apgaudinėjate - tai blogiau nei atskirai gyvenantys tėvai, mylintys vaikus ir jų gyvenimą.

8. Jam viskas pavyksta.

Jis lieka santuokoje tik todėl, kad sugeba slapta apgaudinėti. Jis džiaugiasi viskuo: žmona, kuri yra namuose ir turi vaikų, ir meiluže, su kuria gali linksmintis. Tai jį glosto, jis jaučiasi reikalingas ir nori pamatyti, kaip toli jis gali nueiti, nes gali išsisukti.

Toks vyras lieka santuokoje tol, kol paaiškėja jo neištikimybė ir kol žmona nori skyrybų.

9. Jis neturi atsarginių variantų.

Jis apgaudinėja ir nesiskiria, nes nežino, ką daryti, jei išsiskirtų. Ir jis, matyt, nenori galvoti, ką daryti toliau, jei jį tenkina viskas, kas yra. Jis nenori daugiau problemų ir rūpesčių.

10. Jam nereikia rinktis.

Niekas jam nepateikė ultimatumo: jo žmona arba taikstosi su tuo, arba nežino, o jo meilužė nereikalauja nieko keisti. Iš kiekvieno jis pasiima geriausią ir vis dar bando patikrinti, ar gali pasiimti daugiau, nebūdamas nubaustas.

11 Jis tikrai myli savo žmoną ir nori išsaugoti santykius.

Jei neištikimybė buvo vienkartinė ar trumpalaikė, jis gali būti supratęs savo klaidą, supratęs, kad nėra geresnės moters už jo žmoną, kad nėra pasirengęs aukoti savo šeimos dėl nežinomybės. Tada, tikėkimės, jis padarys viską, ką gali, kad sustiprintų santykius ir vėl nežiūrėtų į kairę!

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau