Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Rugpjūčio » 11

Menininkas Paulas Laffoley su ateivio lustu smegenyse

Bostono menininkas ir architektas Paulas Laffoley (1935-2015) buvo neeilinė asmenybė, o jo kūryboje ryškus polinkis į mistiką, okultizmą ir teologiją. Jo galvoje taip pat buvo keistas objektas, kuris, Laffoley manymu, buvo ateivių implantas, turėjęs įtakos jo kūrybai.

Pasak Laffoley, būtent šis implanto lustas leido jam kurti ryškius ir nepaprastus paveikslus bei architektūrines vizijas.  

Kritiškesni Laffoley gerbėjai mano, kad jo kūrybai įtakos turėjo jo tėvas, kuris buvo teisininkas, bet taip pat aistringas okultistas, Rytų religijų išpažinėjas ir tariamas mediumas.

Jaunystėje Laffoley taip pat buvo diagnozuotas lengvas Aspergerio sindromas, o vėliau jis gyveno Harvarde matematiką dėstančio indų bramino namuose. 

Pats Laffoley kartą sakė, kad pirmasis jo žodis buvo "Konstantinopolis", kai jam buvo šeši mėnesiai, ir kad jis nieko nekalbėjo iki ketverių metų.

menininkas, kūrybiškumas, architektas, lustas, implantas, smegenys

Nuo ankstyvos vaikystės Laffoley obsesiškai domėjosi NSO. Filmą "Diena, kai sustojo žemė" jis žiūrėjo 873 kartus. Jis paaiškino, kad jo obsesinį susidomėjimą filmu iš dalies lėmė ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu pasąmonėje užgimęs susižavėjimas filme vaizduojamo kosminio laivo architektūra. 

Vaikystėje jis prisiekė tapti architektu ir projektuoti skraidančias lėkštes, nors registruotu architektu tapo tik sulaukęs 50 metų.

1992 m. atliekant įprastinį kompiuterinės tomografijos tyrimą Paulo Laffoley smegenyse buvo aptiktas neįprastas objektas. Deja, jo nuotraukų internete nėra.

"Ruošiantis didelei burnos ertmės operacijai man buvo atliktas įprastinis galvos kompiuterinės tomografijos tyrimas. Dėl to mano smegenyse šalia epifizės buvo aptiktas miniatiūrinis metalinis "implantas".

Vietinis MUFON (Mutual UFO Network) ufologų skyrius paskelbė, kad tai yra "nanotechnologijų laboratorija", galinti pagreitinti arba sulėtinti mano smegenų veiklą. Pradėjau tikėti, kad šis implantas yra nežemiškos kilmės, ir tai yra pagrindinis mano idėjų ir teorijų motyvas", - pasakojo Laffoley.

Menininkas Paulas Laffoley su ateivio lustu smegenyse

Laffoley tapyti paveikslai eksponuojami prestižinėse galerijose, įskaitant "Kent Fine Art" Niujorke. Juose dažnai būna kvadratinių mandalos formos raštų ir įvairių okultinių simbolių, tokių kaip pentagrama, visa matanti akis ir kt.

Be tapybos, Laffoley taip pat buvo architektas, o garsiausias jo darbas - Pasaulio prekybos centras Niujorke, tie patys bokštai dvyniai, kurie sugriuvo per 2001 m. rugsėjo 11 d. išpuolius. Laffoley parengė centro grindų planus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau