Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2022 » Rugpjūčio » 11

Nervus gydome homeopatiškai

Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pasiduoda afekto reakcijoms.

Šio laikino ūminio reaktyvaus sutrikimo simptomai gali būti panašūs į neurozės ar depresijos pradžią. Jie gali būti lengvi: nuolatinė nuotaikų kaita, blogas miegas, apetito stoka, pykčio pliūpsniai, agresija, isterija.

Ir gerokai rimtesni: sąmonės praradimas, ryškus kūno masės sumažėjimas, lėtinė nemiga. Dėl stresų išsieikvoja žmogaus psichikos resursai, visa tai išsivysto į nervinį šoką. Sveikas žmogus gali tai savyje atpažinti ir kreiptis į gydytoją. To nepadarius laiku, net patys nekalčiausi simptomai gali sukelti rimtų psichologinių problemų.

Gali išsivystyti depresija, fobijos, priklausomybės, skrandžio ir virškinimo trakto, širdies ir kraujagyslių sistemos, kvėpavimo sistemos ligos.

Nervų sutrikimai kai kuriuos žmones gali net privesti prie savižudybės.

Nervų sutrikimus dažniausiai sukelia stresas, kuris gali būti ūminis ir lėtinis. Ūminis stresas atsiranda dėl išgąsčio, kuris, deja, gali atsirasti net dėl kvailos smulkmenos. Juk svarbus ne pats įvykis, o tai, kaip jį priima žmogus.

O lėtinis stresas - tai būsena, kuri atsiranda, kaupiantis dvasiniams pergyvenimams ir baimėms.

Pagrindinis homeopatijos principas - panašus gydo panašų. Homeopatinio preparato poveikis remiasi fiziniais rezonanso principais. Tai yra efektas bus tik tada, jei vaisto ir sergančio organo bangos sutampa. O jei ne, efektas bus neutralus.

Homeopatijos poveikio organizmui mechanizmas yra gana neįprastas. Šie preparatai gydo ne diagnozę, o patį ligonį. Pirmiausia gydytojas homeopatas išsiaiškina paciento ypatumus: tai gali būti maisto skoniai, baimės, mėgstami ir nekenčiami kvapai, reakcijos į stresines situacijas ir taip toliau. Remiantis konkretaus žmogaus asmenybe, gydytojas parenka homeopatiją. Šis procesas, žinoma, labai susijęs su psichologija. O kai kalba eina apie nervų sutrikimų gydymą, klausimas apie detalius asmenybės vertybinius dalykus darosi dar aktualesnis.

Homeopatiniuose preparatuose yra labai mažos įvairių augalinės ar gyvulinės kilmės medžiagų (pavyzdžiui, ramunėlių, skorpiono nuodų ir pan.) koncentracijos, kurios gali daryti didžiulį energinį informacinį poveikį simptomams.

Vaistas vartojamas mažomis dozėmis ir veikia visą organizmą. Jei jis įsisavinamas, vadinasi, rezultatas bus, jei ne, tai ir rezultatas bus neutralus. Šalutinių efektų nėra.

Kalbant apie valgį ir gyvenimo stilių, vartojant homeopatiją, viskas yra paprasta. Bendrų mitybos rekomendacijų nėra, bet kai kurie produktai vis dėlto gali iškraipyti preparatų poveikio vaizdą.

Kaip ten bebūtų, reikia nepamiršti, kad homeopatija nėra vienintelis nervų gydymo metodas. Ji tik siūlo vieną iš kelių išeiti iš susidariusios situacijos!

Poveikio organizmui principas

Dažnai pasitaiko situacija, kai žmogus, anksčiau reagavęs ašaromis į bet kokią smulkmeną, po gydymo homeopatija ramiai priima bet kokią nesėkmę.

Taip nutinka dėl to, kad homeopatija veikia visą organizmą. Patekusi į vandens terpę (80 % žmogaus sudaro vanduo), preparate įkrauta informacija pasklinda po visą organizmą. Ją nuskaito visos ląstelės, įskaitant ir ląsteles tų organų bei sistemų, kurios kelia nerimą pacientui.

Paskyrimo niuansai

Gydytojas stengiasi nustatyti panašumą tarp ligas sukeliančio agento ir didelės dozės vaisto poveikio organizmui. Jei panašumas nustatomas, homeopatas skiria preparatus. Niuansu gali tapti net informacija apie tai, kaip dažnai pacientas dūsauja, ar jis ką nors kramto besijaudindamas. Jei gydytojas klausia ligonio tokių dalykų, vadinasi, tai iš tikrųjų svarbu.

Svarbu

Nervų sistema yra unikali, jai reikia labai švelnaus valdymo. Būtent todėl gydyti neurozes homeopatija labai tinka. Dažnai pacientai, kurie gydosi tradicinės medicinos priemonėmis, pradeda priprasti prie preparato. Taip nuo sutrikimų jie pereina prie priklausomybės. O homeopatija tokių reakcijų nesukelia.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau