Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 14

Ukrainos prezidentas Zelenskis pyksta dėl informacijos nutekėjimo iš jo vyriausybės

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis (Volodymyr Zelensky) išreiškė nusivylimą neįvardytais savo vyriausybės pareigūnais dėl to, kad šie kalbasi su spauda. Ketvirtadienį per savo kasdienį brifingą Ukrainos vadovas sakė, kad informacijos nutekinimas kenkia Kijevo karinėms pastangoms ir yra "atvirai neatsakingas".

Prieš kelias dienas per brifingą V. Zelenskis teigė, kad Ukrainos pareigūnai su žurnalistais aptarinėja jautrius vidaus reikalus, norėdami pakelti savo ego. "Karas tikrai nėra tuštybės ir skambių pareiškimų metas", - sakė jis, toliau teigdamas, kad informacijos nutekinimas spaudai stabdo Ukrainos kariuomenę.

"Kuo mažiau detalių atskleisite apie mūsų gynybos planus, tuo geriau bus tuos gynybos planus įgyvendinti", - tęsė prezidentas. 

Nors neaišku, kokie planai, V. Zelenskio nuomone, buvo atskleisti žiniasklaidai, Kijevas apie kai kurias savo ankstesnes operacijas - būtent tas, kurios buvo vykdomos Rusijos teritorijoje, - kartais atsisakydavo patvirtinti arba paneigti pranešimus apie atakas. 

Savaitės pradžioje Rusijos karinėje bazėje Kryme nugriaudėjo sprogimas, kuris iš karto sukėlė spėliones apie Ukrainos smūgį. Vienas Ukrainos pareigūnas teigė, kad už išpuolio slypi jo vyriausybė, tačiau Kijevas oficialiai neigė, kad yra su tuo susijęs. Maskva tvirtina, kad sprogimas įvyko dėl nelaimingo atsitikimo. 

Tačiau, nepaisant jo skundų dėl informacijos nutekėjimo, spekuliacijas dėl sprogimo Kryme iš dalies pakurstė pats V. Zelenskis, kuris netrukus po pranešimų apie sprogimą pažadėjo vėl užkariauti Rusijos kontroliuojamą regioną. "Krymas yra ukrainietiškas ir mes jo niekada neatiduosime", - sakė jis žurnalistams. 

Tiek Kijevui, tiek Maskvai nuolat neigiant, visas Ukrainos operacijų Rusijos teritorijoje mastas lieka nežinomas.

Tačiau Rusijos kariniuose objektuose prie sienos su Ukraina nugriaudėjo virtinė paslaptingų sprogimų, o laikraštis "Times", remdamasis neįvardytais kariais ir žvalgybos pareigūnu, neseniai pranešė, kad Ukrainos specialiųjų operacijų grupės veikia šalies viduje.

 Autoriai: Kyle Anzalone ir Will Porter per The Libertarian Institute,

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau