Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugpjūčio » 15

Kinija pastatė Didžiąją sieną 2.0, dabar kinai bijo jos perspektyvos

Po garsiojo CDC pranešimo, kad pandemija šiek tiek baigiasi, gyvenimas pasaulyje tarsi grįžo į vėžes, ir į kruizinius laivus imta įsileisti net nuo karūnos neišgijusius turistus. Tačiau Kinija yra atskira civilizacija, o kova joje pasiekė tokį lygį, kad sveikatos priežiūros sistema didmiesčiuose jau žlunga, nors net per patį karūnos įkarštį didžiųjų miestų ligoninėse nebuvo tokių milžiniškų minių:

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone

Kinai kaip įmanydami kovoja su pandemija ir kai kuriuos žmones perkėlė į šunų veislynus:

Tačiau veislynų katastrofiškai trūksta, nes kinų yra labai daug, o jie, skirtingai nei Mochos žmonės iš pelkių, neturi kur vogti veislynų - Ukraina toli. Todėl statomi nauji, statomi milžinišku mastu:

Tuo tarpu likusieji Kinijos gyventojai - tie, kurie yra sveiki ir neatsidūrė ligoninėje ar šunų prieglaudoje - priversti iki nakties stovėti gatvėse eilėse, kad galėtų atlikti palaimintus tyrimus:

Tačiau šiuo metu iš Kinijos sklinda įspūdingiausios naujienos - pranešimas apie Didžiosios kinų sienos 2.0 statybos užbaigimą:

Siena statoma jau maždaug metus ir žmonės nelabai atkreipė dėmesį į pirmuosius vaizdo įrašus iš statybų aikštelės.  Dabar sienos statomos visur - Teksase, prie Lenkijos sienos su Mordoru, prie sienos su laukiniais Gazos ruože ir t. t. Todėl visi iš karto pagalvojo, kad kinai kovoja su kontrabandininkais, nelegalia migracija ir pan.

Tačiau, pasirodo, šis projektas yra tiesiog beprecedentis - siena yra 4 000 km ilgio ir skiria Kiniją nuo likusios Azijos dalies. Tuo tarpu siena veikia tik vienu tikslu - neleidžia kinams bėgti į Vietnamą, o pačiame Vietname jau seniai nėra žmonių, kurie norėtų statyti komunizmą. Daugelis kinų dabar nerimauja, nes nesuvokia, ką jiems ruošia jų pačių Komunistų partija. 

Šiandien tokios didžiulės statybų aikštelės nereikia. Tie, kurie norėjo, jau seniai sėdo ant slidžių ir išvyko į džiungles kaimyninėse šalyse, o tie, kurie bėga paskui, mažais būriais išvyksta per sieną. Tačiau čia, matyt, manoma, kad kinai ketina milijonais bėgti nuo draugo Xi. 

Niekas nežino, nuo ko jie bėgs. Galbūt iš karinių įdarbinimo agentūrų, kurios privers žmones statyti tiltą į Taivaną iš suplėšytų užpakalių. Gali kilti vietinių kovų - pavyzdžiui, Gandongo provincija paskelbs karą Šandongo provincijai, o Hunano provincija surengs referendumą dėl prisijungimo prie Japonijos. O gal ruošiami nauji visiškos kontrolės bandymai, kurių metu žmonės lips ant sienų - kas žino. 

Tačiau, kaip mažai kas atkreipia dėmesį, vietinė Komunistų partija nestato tvorų per Amūrą. Pasienyje su Šiaurės Korėja yra tvora ir kariai. Pasienyje su Indija taip pat yra užkardų. Ir tik saulėtoje Mordovijoje galima laisvai emigruoti. Tačiau norinčiųjų emigruoti nėra ir nebus, net kai kas antras Kinijos pilietis bus pasodintas į elektros kėdę ir apšvitintas 5G bokštais. 

Apskritai, kad ir kas dabar vyktų Kinijoje ir kad ir kas artimiausiu metu pradėtų vykti Kinijoje, Pekinas įsitikinęs, kad Mordovijoje bus daug, daug blogiau, ir jokios emigracijos į Mochano pelkes nematyti. Ką Pekinas žino ar net planuoja dėl Mošano pelkių, mes nežinome, tačiau skrepikai neabejotinai netrukus įvertins artėjančią perspektyvą, todėl stebime įvykius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau