Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 20

Ukraina pradeda areštuoti asmenis, kurie platina Rusijai skirtą humanitarinę pagalbą: "Jūs turite palikti juos mirti"

Ukrainos piliečiai, teikiantys humanitarinę pagalbą rusams, bus suimami ir įkalinami už "kolaboravimą", paskelbė Zelenskio režimas.

"Rusijos humanitarinės pagalbos priėmimas, platinimas okupuotose teritorijose bus laikomas kolaboravimu", - antradienį paskelbė Ukrainos vyriausybė. "Įstatymas dėl kolaboravimo" įsigaliojo rugpjūčio 16 d. Pagal jį už kolaboravimo veiksmus bus baudžiama iki 15 metų kalėjimo".

"Pasak Vidaus reikalų ministerijos atstovės spaudai Aljonos Matvejevos (Alyona Matveeva), asmuo gali būti nuteistas už raginimą remti Rusijos kariuomenę, rusiškos humanitarinės pagalbos paėmimą ar platinimą arba informacijos apie Ukrainos kariuomenę teikimą Rusijai."

Informationliberation.com praneša: Matvejeva sakė, kad bausmės už "bendradarbiavimą" bus nustatomos "kiekvienu konkrečiu atveju".

"Pavyzdžiui, jei asmuo ragino paremti Rusijos Federacijos kariuomenę arba suteikė tam tikrą informaciją, paėmė humanitarinę pagalbą (iš rusų - red.) ir ją išplatino - tai yra viena iš bausmių", - sakė A. Matvejeva (išvertė "Google"). "Jei kalbama apie kokius nors rimtesnius asmens veiksmus, pavyzdžiui, kai asmens kolaboracinė veikla turėjo tokį poveikį, kad dėl jos kažkas žuvo - terminas šiuo atveju gali būti rimtesnis, net iki įkalinimo iki gyvos galvos."

Bausti žmones ir grasinti jiems kalėjimu už tai, kad jie gavo humanitarinę pagalbą, yra tikrai naujas žemumas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Įdomu, kur ta demokratija? Fašizmas klesti.... Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau