Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 3

Obamos mitingą šturmavo protestuotojai, kaltinantys jį 2014 m. nuvertus Ukrainos vyriausybę

Trečiadienį Detroite vykusiame B. Obamos mitinge kilo chaosas, nes į salę įsiveržę protestuotojai ir patriotai kaltino buvusį prezidentą 2014 m. nuvertus Ukrainos vyriausybę.

Pasak protestuotojų, pasaulis dabar kenčia nuo B. Obamos administracijos korumpuotos istorijos Ukrainoje pasekmių ir esame vedami į trečiąjį pasaulinį karą.

"2014 m. jūs nuvertėte teisėtą Ukrainos vyriausybę", - teigia vienas iš protestuotojų. "Papasakokite mums apie savo branduolinio karo su Rusija planus".

"Nustokite provokuoti branduolinį karą su Rusija. Rusija nėra priešas. Nustokite vesti mus į branduolinį karą su Rusija".

"Ar pasakysite tiesą, kol pasaulis neįžengė į trečiąjį pasaulinį karą?" - klausė B. Obamos kitas protestuotojas.

Buvęs prezidentas B. Obama protestuotojams neturėjo ką pasakyti. Galų gale, kaip jis galėtų apginti savo įrašus?

Viltis skelbęs prezidentas taip pat palaikė karinės pramonės komplekso veiklą, pardavė rekordinę 115 mlrd. JAV dolerių sumą ginklų Saudo Arabijai, represyviausiam pasaulyje režimui, ir destabilizavo ištisus regionus, sukurdamas vakuumą, kuriame klestėjo teroristai.

Baracko Obamos prezidentavimo laikotarpiu JAV bombardavo septynias šalis ir rėmė kitus destabilizuojančius karinius veiksmus visuose Artimuosiuose Rytuose.

Buvęs Nobelio taikos premijos vadovas netgi pripažino, kad labai gailisi, jog 2009 m. skyrė Taikos premiją Barakui Obamai.

Buvęs sekretorius Geiras Lundestadas (Geir Lundestad) teigė, kad apdovanojimas buvo skirtas B. Obamai tikintis, jog tai jį sustiprins, tačiau, gerai pagalvojus, apdovanojimas padarė priešingai.

"Nė viena Nobelio taikos premija niekada nesukėlė tiek dėmesio, kiek 2009 m. premija Barackui Obamai", - rašo G. Lundestadas.

"Net daugelis B. Obamos šalininkų manė, kad premija buvo klaida", - sako jis. "Šia prasme komitetas nepasiekė to, ko tikėjosi".

Kadangi dėl B. Obamos administracijos veiksmų Ukrainoje pasaulis atsidūrė ant branduolinio Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, B. Obamai skirta Nobelio taikos premija atrodo kaip niekada absurdiška. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau