Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 20

Kanados vyriausybė siunčia su potrauminio streso sindromu kovojančius veteranus į ‘Savižudybės Kapsules’

Pranešama, kad Justino Trudeau vyriausybė pradėjo siųsti su potrauminio streso sindromu (PTSD) kovojančius veteranus mirti į "savižudžių kapsules".

Kanados karo veteranai pasipiktino po to, kai Kanados veteranų reikalų tarnybos (VAC) darbuotojas pasiūlė su potrauminio streso sutrikimu ir smegenų traumomis kovojančiam veteranui medicininę pagalbą numirti.

Kaip anksčiau pranešė "News Punch", Kanados vyriausybės sprendimas infliacijos, benamystės, sparčiai augančio nusikalstamumo ir maisto trūkumo problemoms spręsti - eutanazija vargšams:

Rairfoundation.com praneša: Kovos veteranas niekada nekėlė šio klausimo ir nesiekė gauti medicininės pagalbos mirštant (angl. Medical Assistance In Dying, MAID), todėl toks pasiūlymas jį labai sutrikdė.

Žiūrėkite šį "Global News" reportažą:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Man labai keista, kaip bevadintume Rusija, jie gerbia veteranus... o ji kokia šalis? O dabar, Kanada, demokratinė šalis... negerbia visai savo žmonių. Kai kokia ši šalis pripažįsta savo šalie ideologija? Teisingai, žmonių per daug... su jais tik nuostolis. Sulaukiai pensijos... ir į krematoriumą. Tai gi valstybei našta. O, kas gali paneigti, kad tai tik pradžia nuo šių veteranų... prie paprastų žmonių, sergančiu sunkiomis ligomis, vėžių ir t.t. Ne veltui Lietuvoje jau ankščiau, taip buvo bandoma prastumti autonazijos įstatymą (gal jau patvirtintas)... pagalvokite, kad jie buvo jau ruošiami, ir kas jau tuo metu buco planuojama...Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau