Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugpjūčio » 25

Atėnuose ir šiaurės Graikijoje liūtis užtvindė gatves ir namus

Ankstyvą pirmadienio naktį ir antradienio rytą trumpos, bet intensyvios audros užtvindė pagrindines Atėnų ir Salonikų gatves, o šiaurinėje Graikijos dalyje buvo išversti medžiai.

Kol kas apie aukas nepranešama, tačiau šiaurės Graikijoje esančiame Ptolemaide ir gretimuose kaimuose dėl namų rūsių užtvindymo į pagalbą buvo iškviesti papildomi ugniagesiai iš Epyro ir Vakarų Makedonijos regionų. Nuo pirmadienio vakaro iš viso dirbo penkiasdešimt ugniagesių ir dvidešimt sunkvežimių.

Vanduo buvo išpumpuotas į keturiasdešimt penkis namus, rūsius ir profesines patalpas, o ūkininkų kaime Ardassa, esančiame už dešimties kilometrų nuo Ptolemaidos, per beveik valandą iškrito daugiau kaip trys coliai lietaus. Gauta pranešimų apie užtvindytus ūkių laukus, drėkinimo kanalus ir išsiliejusius melioracijos kanalus.

Pietuose keliuose kalnų kaimuose netoli Trikalos nebuvo elektros, o Kalabakoje ugniagesiai siurbė vandenį iš užlietų rūsių.

Salonikuose užfiksuota perkūnija ir kruša. Nepaisant trumpos perkūnijos, rytinėje Salonikų dalyje buvo apsemti keliai. Ugniagesiai taip pat buvo iškviesti pumpuoti vandenį iš rūsių ir šalinti medžius Vidurio ir Rytų Makedonijoje, įskaitant dalį Chalkidikės pusiasalio.

Atėnuose potvynis laikinai užtvėrė Pireos gatvę abiem kryptimis, kol policija liepė ją vėl atidaryti.

Buvo pranešta apie potvynio problemas pakrantės Posidonos prospekte, vedančiame link Voulos, ir Vouliagmenis prospekte, taip pat vedančiame link Voulos, o policija uždarė pagrindinių gatvių atkarpas.

Antradienio lietūs yra blogų orų fronto, kuris, kaip prognozuojama, tęsis iki penktadienio, 2022 m. rugpjūčio 26 d., dalis.

Meteorologai įspėja, kad trečiadienį, rugpjūčio 24 d., daugiau lietaus prognozuojama daugiausia centrinėje ir šiaurinėje šalies dalyje, ypač Centrinėje ir Rytų Makedonijoje, Trakijoje, šiaurinėje Egėjo jūros dalyje ir galbūt Sporadų salose. Vidurio ir šiaurės srityse, Trakijoje ir Egėjo jūros šiaurės rytuose laukiama krušos.

P komentaras: Pastebėjote? Atkreipkite dėmesį. Kai Lietuvos televizija, manau ir užsienio kalba tik apie sausrą, visose kitose platformose kalbama tik apie potvynius, sniegą ir t.t. Savo Paranormal.lt Youtube kanale renku ir prisiskiriu stichines nelaimes, tačiau nerandu apie sausras.... susipažinkite su Pasaulio orų TV:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau