Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 26

"Google-YouTube" keičia taisykles - nebebus draudžiami teiginiai apie kaukių dėvėjimą ir vakcinų veiksmingumą

"Google-YouTube" keičia taisykles - nebebus draudžiami teiginiai apie kaukių dėvėjimą ir vakcinų veiksmingumą, nes tai visada buvo tik melas, kurį jie propagavo...

Anksčiau šiandien komentatorius ir podkasteris Timas Pulas tviteryje paskelbė atnaujintas "YouTube" koronaviruso taisykles. Manau, greitu laiku keisis ir soc. tinklų taisyklės.

Neseniai "Youtube" panaikino taisyklę, draudžiančią teiginius, kad vakcinos nesumažina rizikos užsikrėsti COVID-19.

Tai buvo melas. Už šio akivaizdaus fakto teigimą "YouTube" daugiau nei metus draudė naudotojus. Dabar jie to nebedraudžia.

Neseniai "YouTube" taip pat panaikino taisyklę, draudžiančią teiginius, kad maskavimas yra neveiksmingas ir iš tikrųjų žalingas vaikams.

Tai taip pat buvo melas. YouTube" daugiau nei metus draudė naudotojus ir cenzūravo jų kontaktus už tai, kad jie nurodė šį akivaizdų faktą. Dabar jie to nedaro.

Štai "YouTube" taisyklės dėl COVID dezinformacijos nuo 2022 m. sausio mėn.

taisykles, technologijos, cenzūra, kaukės, vakcinos, kaukių dėvėjimas

O čia pateikiamas nuo šiandien peržiūrėtas "YouTube" COVID dezinformacijos taisyklių sąrašas.

taisykles, technologijos, cenzūra, kaukės, vakcinos, kaukių dėvėjimas

Dar sausio mėnesį "Google-YouTube" jus cenzūruodavo ir uždrausdavo jūsų paskyrą, jei suabejodavote kaukių dėvėjimu.

O dar sausio mėnesį "Google-YouTube" būtų cenzūravusi jus ir uždraudusi jūsų paskyrą, jei suabejotumėte COVID vakcinų veiksmingumu.

Visa tai pasikeitė.

Šiandien net "Google-YouTube" pripažįsta, kad vakcinos neveikė, o kaukių dėvėjimas buvo neveiksmingas ir žalingas, ypač vaikams.

Žinoma, "paranormal.lt" ne kartą buvo cenzūruojama ir tikrinami faktai, nes skelbė straipsnius apie kaukių dėvėjimą ir vakcinas, kurie dabar laikomi faktais.

Kada sulauksime atsiprašymo iš šių negailestingų ir nesąžiningų faktų tikrintojų? Mažų mažiausiai turėtų išimti savo straipsnius apie mus teigiančius tipo melą, soc. tinkluose atšaukti visus uždarymus... įdomu, ką dabar pasakys visi melo detektorių pranešėjai? Beje niekas internete nedigsta ... Tai tik įrodo, kad reikia mažiau tikėti jų straipsniais.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau