Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 29

Ekspertai "suglumę", nes 30 jaunų, visiškai sveikų gydytojų staiga mirė

Kanadoje jauni, sveiki gydytojai krenta kaip musės, ir vienintelis bendras bruožas, kurį jie turi, atrodo, yra tironiškojo Trudeau režimo primestas "Covid" dūris.

Šis tviterio įrašas vertas dėmesio:

medicina, sveikata, mirtys, gydytojai

Steve'as Kirshas (Steve Kirsh) praneša: Tačiau 2019 m. skaičiai yra klaidinantys, nes atspindi tik dalį 2019 m. Visas skaičius tikriausiai buvo apie 170 per metus. Taigi atrodo, kad 2021 m. mirusių gydytojų skaičius bus maždaug dvigubai didesnis nei įprastai, tačiau didesnį nerimą kelia mirties amžius. Rengiu išsamią analizę ir paskelbsiu skaičiuoklę, kad galėtumėte tuo įsitikinti patys.

Jie pašalino ankstesnes mirtis, nes, pasak CMA, buvo "per sunku išlaikyti" šiuos duomenis. Tai neturi jokios prasmės. Taigi jie rodo tik naujausias mirtis. Bet nieko nuo tada, kai Kanadoje pas gydytojus iškeliavo naujausias stiprintuvas. Kodėl? Todėl, kad jie "buvo labai užsiėmę kitais projektais". Taigi jie tvirtina, kad nieko neslepia. Malonu žinoti, kad tai tik išteklių problema.

Tai, kas rašoma duomenyse, kelia nerimą, ir tai yra visiems matomoje vietoje, ir tai nesunku patikrinti. Esu įsitikinęs, kad CMA galiausiai galės į tai pažvelgti, kai turės daugiau išteklių. Tai gana svarbu, nes tai žudo gydytojus, kuriuos CMA turėtų ginti. Nesu tikras, kas už tai svarbiau.

Prisimenate mano straipsnį apie mano draugą gydytoją kanadietį, kuris man sakė, kad per pastaruosius 30 metų neprisimena nė vieno Kanadoje mirusio jauno gydytojo? Pasirodo, jis buvo teisus. Galite pažvelgti į 2019 m. ir 2020 m. duomenis, kurie vis dar pateikiami svetainėje ir rodo, kad mirštantys gydytojai beveik visada yra 85 metų ar vyresni.

Taigi kaip dabar Kanadoje gali būti daugiau nei 30 jaunų gydytojų, mirusių netrukus po skiepų vax, mirčių? Tai žinau iš labai patikimo šaltinio; duomenys apie šias mirtis bus paskelbti maždaug po savaitės.

Kaip matote iš CMA pranešimų apie mirtis, tokio jaunų gydytojų mirčių skaičiaus beveik nėra. Taigi turi būti kažkas bendro, kas visus šiuos gydytojus pražudė. Tai turėjo būti itin mirtina, kad nužudytų šiuos jaunus sveikus gydytojus. Mirties laikas yra glaudžiai susijęs su vakcinos injekcijos laiku. Atrodo, kad visi jauni mirę žmonės buvo paskiepyti neseniai. Hmmm....

Įdomu, kas tai galėtų būti? Kanados sveikatos priežiūros institucijos yra suglumusios.

Jei turite hipotezę, galite ją pasiūlyti CMA jų naujausiuose "Twitter" pranešimuose arba "Facebook" puslapyje.

Esu tikras, kad jie mielai iš jūsų išgirs!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau