Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 30

CDC, VAERS duomenys: PO COVID-19 injekcijų vaikams gresia MIRTIS

Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) ir Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemos (VAERS) duomenys atskleidė, kokią riziką vaikams kelia skiepai nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Verslininkas Džoelis Smalėjus (Joel Smalley) savo straipsnyje "Substack" nurodė, kad VAERS užregistravo 45 pranešimus apie vaikų mirtis po to, kai jiems buvo sušvirkšta COVID-19 vakcina. Dvidešimt septyni iš šių vaikų - 60 proc. - prieš skiepijimą buvo visiškai sveiki. Trys iš mirusių vaikų dalyvavo klinikiniuose šios injekcijos tyrimuose.

"Anksčiau bet kuri vakcina... būtų buvusi pašalinta po 25-50 įvairaus amžiaus žmonių mirčių, jau nekalbant apie vaikus, o ką jau kalbėti apie tris vaikus klinikinių tyrimų metu", - rašė Smalley. "Reguliavimo agentūros ir "vakcinų" gamintojai nuosekliai neigė priežastinį ryšį".

Vakcinų saugumo tyrimų fondo vykdomasis direktorius Stivas Kiršas (Steve Kirsch) šį klausimą išdėstė 2021 m. lapkričio mėn. straipsnyje. Jis citavo CDC analizę, kurioje aptariama 14 vaikų, kurių amžius nuo 12 iki 17 metų, mirtis po skiepijimo.

"Statistiškai tų 14 vaikų, kuriuos jie analizavo, mirties priežastis galėjo nutikti atsitiktinai, gal vienas iš milijardo. Tačiau niekas neatliko matematinių skaičiavimų, kad tai sužinotume", - rašė Kiršas.

"Šie vaikai mirė, o CDC net neatliko analizės, kad nustatytų, kokia tikimybė, jog tai įvyko atsitiktinai. Nes jei jie atliktų skaičiavimus, tai būtų pripažinimas, kad tai atsitiko ne atsitiktinai".

Tyrimais nustatyta, kad rizika vaikams sunkiai susirgti ar mirti nuo COVID-19 yra labai maža. Analitikai stebisi, kodėl tuomet sveikiems vaikams nurodoma vartoti eksperimentines vakcinas, kai VAERS ir CDC, kurie abu laikomi "teisėtais sveikatos šaltiniais", jau paskelbė išvadas, kad ši vakcina gali pražudyti vaikus.

Kirschas taip pat priekaištavo, kad akivaizdžiai trūksta informacijos apie vaikų mirtį.

"Žinutė, kurią jie bandė pasiųsti, buvo tokia: "Nėra čia nieko vertingo, žmonės, judėkite toliau". Nė vieno žvilgsnio iš pagrindinės medicinos bendruomenės, kuri skundėsi, kad jie visiškai nutylėjo šias mirtis".

Prisimenant du vaikus, mirusius nuo mirtinos COVID injekcijos

Kamrynn Thomas (Kamrynn Thomas) ir Ernesto Ramirezas (Ernesto Ramirez) jaunesnysis, kuriems buvo 16 metų, žuvo nuo COVID-19 vakcinos. Jų tėvams iki šiol skauda širdį dėl jų ankstyvos mirties vien dėl to, kad jie norėjo apsisaugoti nuo infekcijos, nuo kurios yra didelė tikimybė pasveikti.

Tomas, kilęs iš Viskonsino, mirė praėjus 11 dienų po to, kai 2021 m. kovo mėn. jam buvo suleista vakcina.

Remiantis ligoninės įrašais, namuose jai sustojo širdis, dėl to ji buvo paguldyta į ligoninę. Vėliau jos plaučiuose susidarė dideli kraujo krešuliai, kurie galiausiai tapo mirtini. Nors Thomas anksčiau neturėjo jokių sveikatos istorijų, pranešama, kad ji vartojo keletą receptinių vaistų, pavyzdžiui, kortikosteroidų nuo astmos, antidepresantų ir geriamųjų kontraceptikų.

Tuo tarpu Ernesto Ramirezas jaunesnysis mirė praėjus vos penkioms dienoms po to, kai jam buvo sušvirkšta pirmoji "Pfizer" mRNA vakcinos dozė. Jam sustojo širdis, kai jis buvo parke, o greitosios pagalbos medikams nepavyko priversti jo širdies vėl plakti.

Jo tėvas Ernestas Ramirezas sugebėjo pasiekti, kad būtų atliktas jo vienintelio sūnaus skrodimas. Teismo medicinos ekspertas mirties priežastimi įvardijo "išsiplėtusią širdį", pažymėdamas, kad šešiolikmečio širdis buvo "daugiau nei dvigubai didesnė nei įprastai".

Kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough), peržiūrėjęs skrodimo ataskaitą, padarė išvadą, kad paauglys mirė dėl vakcinos sukelto miokardito. Toks širdies dydžio pokytis gali įvykti labai greitai per penkias dienas nuo jaunesniojo Ramireso skiepijimo iki mirties.

Daugiau informacijos apie COVID-19 vakciną, nuo kurios miršta vaikai ir paaugliai, rasite svetainėje VaccineDeaths.com.

Pažiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame kalbama apie jaunų suaugusiųjų mirtis nuo vakcinų VAERS.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau