Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 31

Kodėl kai kurie vaikinai stengiasi neatskleisti savo jausmų merginai?

Šį klausimą sau kelia daug merginų, įsižeidusių, kad mylimieji neatskleidžia joms savo jausmų ir neprisipažįsta meilėje. Kodėl tai yra? Kodėl vyrai slepia savo emocijas?

Bijo pasirodyti silpni

Anot psichologų, vyrai visada stengiasi atrodyti racionalūs, todėl emocijas stengiasi užgniaužti. Gal todėl vaikinai neskuba visam pasauliui skelbti apie savo meilę, elgiasi santūriai ir šaltai. Mat vyrų įsitikinimu emocijos – silpnybė, būdinga tik moterims.

Noras pakelti savo vertę

Dauguma stipriosios lyties atstovų sąmoningai stengiasi sudaryti įspūdį damoms, kad jie turi minias gerbėjų. Vyrai iš prigimties būna linkę daug ką perdėti, padidinti, išpūsti. Kartais jie stengiasi sukelti savo draugėms pavydo jausmą. Taip elgiasi todėl, kad mano, jog populiarumas gali padaryti moters akyse juos dar patrauklesnius.

Sugebėjimas kontroliuoti save

Vyrai paprastai nori būti lyderiai, situacijų šeimininkai. Todėl dažnai būna priversti slėpti savo emocijas, nes mano, kad jausmų demonstravimas – savotiškas valdžios perdavimas į moterų rankas. Vyrai bijo prarasti situacijos kontrolę ir savitvardą.

Svarbus statusas

Jei merginos mylimasis – stambios firmos vadovas ar kitas atsakingas pareigas užimantis žmogus, sutikite: atrodytų labai kvailai, jeigu jis imtų graudintis iki ašarų ir dovanoti pliušinius meškučius. Daugiausia, ką mergina gali išpešti iš tokio tipo, tai frazę: „Man gera su tavimi“. Apie tokio vyro jausmus reikia spręsti ne pagal žodžius, o pagal jo elgseną.

Baimė

Dauguma kavalierių bijo kalbėti apie savo jausmus ir emocijas, nes nepasirengę išgirsti neigiamo atsakymo ir pasijusti atstumti. Mergina turėtų pasisemti kantrybės, nes kiekviena baimė turi savo galiojimo laiką. Kai vaikinas pripras prie jos, ims ja pasitikėti, tai jausmų nebeslėps.

Kita šeima

Ši priežastis, žinoma, labai liūdna. Neretai pasitaiko ir toks atvejis. Jeigu merginos mylimasis ilgai tyli apie savo jausmus, gali būti, kad jis turi kitą moterį ar teisėtą žmoną. Merginai reikėtų jį atidžiau stebėti ir išsiaiškinti, ar jo širdies nėra užvaldžiusi kita.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau