Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 3

7 priežastys, kodėl vyrai slepia savo jausmus

Dauguma vyrų bijo jausmų ir apskritai emocijų. Jie nežino, kaip tai parodyti, nes nuo mažens yra mokomi laikyti viską savyje, būti "tikrais vyrais", nes "vyrai neverkia" ir kitų nesąmonių. Štai 6 priežastys, kodėl jie tokie yra, kad geriau suprastumėte šią stipriąją lytį:

1. Jie nesupranta, ką iš tikrųjų jaučia

Tai viena iš priežasčių, kodėl vyrai slepia savo jausmus: jie tiesiog ne visada gali suprasti, ką jaučia. Ypač kai kalbama apie tokį sudėtingą jausmą kaip meilė.

Kai vyrą užplūsta emocijos, jis tiesiog užsidaro savyje, paslepia viską, kas vyksta jo viduje. Ir nereikia versti jo atsiverti. Reikia duoti daugiau laiko, kad priimtų tuos jausmus ir suprastų, ką jaučia.

2. Jie bijo savo jausmų

Galbūt vyras supranta, ką jaučia, tačiau nusprendžia tai sąmoningai nuslėpti. Kodėl? Todėl, kad tai jį gąsdina. Jis bijo jausmų, nes jie jį užvaldo. Juk įsimylėjimas mus visiškai pakeičia, o dauguma vyrų vengia to, ko negali kontroliuoti. Meilė juk paverčia mus kvailiais.

3. Vyrams reikia daugiau laiko suprasti savo emocijas

Kai vyras ir moteris susitikinėja ir jiems gerai, kas pirmas įsimyli? Žinoma, moteris. Ji pirmoji supranta, ką jaučia. Vyrui reikia daugiau laiko susigaudyti, kas vyksta jo viduje. Dėl to moterys dažnai padaro išvadą, kad vyrui tiesiog neįdomu, o jis viso labo ilgiau galvoja.

4. Jie nenori prarasti kontrolės ir atrodyti pažeidžiamais

Vyrai mokomi būti ar bent jau atrodyti stipriais ir drąsiais. Ir jie įsitikinę, kad jei moteris pamatys jų tikruosius jausmus, tai jie, kaip vyrai, pasirodys pernelyg jautriais, o tai atseit nėra patrauklu, nes vyras turi būti tvirtas kaip granito luitas. Tačiau pajutęs, kad moteris jo nepasmerks, vyras jai atsiveria.

5. Jie bijo, kad taps neįdomūs, jei iš karto parodys savo jausmus

Jiems patinka žinoti, kad kažkas juos įsimylėjo, patinka moterų dėmesys ir susidomėjimas, taip pat patinka būti viliojamiems. Ir jie slepia savo jausmus, kad tai tęstųsi kuo ilgiau. Juk kai vyras parodo savo jausmus, moteris atsipalaiduoja ir nustoja taip stengtis, žinodama, kad jis jau pagautas.

O štai jeigu vyras bijo prarasti moterį, kuri jam išties labai patinka, štai tada jis pagaliau gali atsiverti savo jausmuose.

6. Bijo, kad jų jausmai bus panaudoti prieš juos

Kiekvienas vyras bijo, kad vos tik jis parodys savo tikruosius jausmus, visa tai bus nukreipta prieš jį. Vyras žino, kad kai išpažins savo jausmus moteriai, nuo to momento ji turės savo rankose visus kozirius ir valdžios svertus. Dabar ji gali priversti jį pavydėti, maldauti meilės, moteris dabar gali iš jo kažko reikalauti. Galbūt vyras anksčiau turėjo negatyvios patirties, kai jo jausmais buvo pasinaudota, todėl dabar yra labai atsargus.

7. Kartais jie laukia, kol moteris žengs pirmą žingsnį

Jei vyras bijo, jog jo jausmai bus panaudoti prieš jį, kad jis praras situacijos kontrolę ir pasirodys pažeidžiamas, arba jeigu jis vis dar nepasitiki moterimi, vyras tiesiog lauks, kol moteris žengs pirmą žingsnį. Kartais toks laukimas gali tęstis labai ilgai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau