Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 22

Kokie vyrų bruožai labiausiai atstumia moteris?

Visos merginos turi susikūrusios savo vyro idealą. Jos tikisi, kad jų išrinktieji bus malonūs, supratingi ir simpatiški. Dauguma dailiosios lyties atstovių vieningai sutinka su nuomone, kad jų antroji pusė neturėtų pasižymėti žemiau išvardintomis savybėmis, taigi, pasidomėkime, kokie vyrų bruožai labiausiai atstumia moteris.

Netvarkingumas

Jei vyras nesirūpina savimi, merginai tikrai nebus malonu būti su juo. Kurį laiką ji gali būti kantri, tačiau vėliau ji tikrai nusiims rožinius akinius. Vyro netvarkingumas anksčiau ar vėliau pradeda erzinti kiekvieną moterį.

Blogos manieros

Vyras turi mokėti tinkamai elgtis visuomenėje. Jei jis yra linkęs laidyti vulgarius juokelius, mergina šalia jo gali jaustis gana nejaukiai. Jai gali būti paprasčiausiai gėda su tokiu vyru pasirodyti viešumoje.

Nesaugumas

Šalia savo vyro moteris nori jaustis saugi. Jei vyras nesugeba užtikrinti moters saugumo, jai tenka pačiai susidoroti su įvairiais iššūkiais.

Išdavystė

Ištikimybė ir pasitikėjimas yra kiekvienų santykių pagrindas. Jei vyras yra linkęs sukti į kairę, juo tikrai negalima pasitikėti.

Godumas

Godus vyras negali užtikrinti savo šeimos gerovės. Jei vyras pasižymi šia savybe, moteris negali net svajoti apie patogų gyvenimą.

Jei vyras pasižymi bent viena iš aukščiau išvardintų savybių, turėtumėte gerai pagalvoti, ar jūsų santykiai turi ateitį.

O, kaip jūs manote?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau