Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Balandžio » 20

Kodėl mama šaukia ant vaiko?

Kodėl mama šaukia ant vaiko?

Žodinė agresija prieš vaiką yra emocinė prievarta. Deja, daugelis tėvų, net ir tai žinodami, toliau kelia balsą ant savo vaikų.

Moksliškai įrodyta, kad tokioje aplinkoje esantis vaikas pasmerktas sveikatos sutrikimams. Įžeidžiantis tėvų elgesys blogina smegenų ir širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Nuolatinis žeminimas ir pastabos gali pakeisti vaiko smegenų struktūrą.

Vienas iš veiksnių, galinčių turėti įtakos agresyviam elgesiui vaiko atžvilgiu, yra motinos nepasitenkinimas asmeniniu gyvenimu. Ji tampa dirglesnė, netolerantiška, mažiau prieinama bendravimui.

Arba atvirkštinė situacija, motina užmezga naujus santykius, o vaikas tampa trukdžiu. O jos partneris pradeda užslėptai nuteikinėti motiną prieš sūnų ar dukrą. Lyginant auklėjimo metodus. Pavyzdžiui - kaip jis bendrautų ar bendrauja su savo vaikais - "du kartus nekartoju" ir pan. Tuo atveju, jei motina turi žemą savivertę ir stengiasi bet kokiomis priemonėmis išlaikyti šį vyrą, pradeda įrodinėti, kad ir ji tai gali. Rėkimo darosi vis daugiau, partnerio įtakoje keliami vis neadekvatesni reikalavimai.

Dažna situacija, kai tėvai kartoja elgesį, kurį stebėjo vaikystėje. Jei jų šeimoje buvo norma santykius aiškintis pakeltu tonu, žeminant ir įžeidinėjant, tai ateityje jie taip pat elgiasi ir su savo vaikais.

Dėl paramos trūkumo mama gali jaustis vieniša savo sunkumuose. Nežino, kaip ar nesupranta, kaip prašyti pagalbos. Kai žmogų užgriūva atsakomybė, o jis nesulaukia kitų paramos, gali kauptis neigiami jausmai ir emocijos. Depresija, nerimas ar pyktis randa išeitį per agresyvų elgesį su vaikais.

Kiekvienas žmogus gyvenime susiduria su sunkumais, su kuriais jam tenka susidurti. Jei tėvams kyla bendravimo su vaikais problemų, jie turi išmokti išreikšti savo jausmus konstruktyviu dialogu, nerėkdami ir nepažeisdami ribų.

Vaikui reikia ramios ir malonios mamos, o ne kompensacijos brangiomis dovanomis.

Paukščių garsai miške - atpalaiduojanti gamtos aplinka:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 14:26 Receptai – Patiekalai Skatinanti prakaitavimą arbata (ramunėlės, juoduogio šeivamedis)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, prakaitavimas. Ingredientai: ramunėlės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 21:12 Receptai – Patiekalai Naminis kondensuotas pienas per 15 minučių

Ar vis dar perkate kondensuotą pieną parduotuvėse? Sužinojęs apie šį receptą nustojau tai daryti. Gaunasi labai skanus, o ruošiau tik 15 minučių. Be to, jis labai panašus į sovietinį sutirštintą pieną, kurio, deja, tokio parduo...

Skaityti daugiau

14.12.2017 laikas 15:35 Receptai – Patiekalai Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: beržo lapų, dirvinio asiūklio.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau