Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 2

EKSPERTAI: nuo kovidų "vakcinų" išleidimo kai kurių rūšių vėžio atvejų padaugėjo 1000 %

Neseniai "Sveikatos reindžeris" (The Health Ranger) susitiko su Džonatanu Landsmanu (Jonathan Landsman) pasikalbėti apie vėžio atvejų sprogimą, kurį daugelis gydytojų pastebi Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" eroje.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autorių nuomonę. Prieš komentuodami, bent turėkite medicininio išsilavinimo pagrindus.

J. Landsmanas yra natūralios sveikatos veteranas, kuris jau kelerius metus daug dėmesio skiria vėžiui, pastebėdamas detales, kurios dažnai prasprūsta pro akis, siejant šią ligą su šiuolaikine medicina.

Šiuo atveju Fauci gripo skiepai buvo paleisti vykdant operaciją "Varpo greitis", ir dabar kai kurie vėžiniai susirgimai siautėja 1000 proc. dažniau nei anksčiau. (Susiję: Kovido dūrio smaigų baltymai naikina žmogaus DNR, sudarydami sąlygas vėžinėms ląstelėms augti ir plisti).

"Vyksta tai, kad spyglių baltymai ... prisijungia ir sumažina AKE2 receptorių raišką", - aiškino Landsmanas "Health Ranger", pabrėždamas, kad AKE2 receptorių yra visame organizme.

"Šie smailių baltymai plinta ir užkrečia visas organizmo ląsteles. Ir tai, kas vyksta, leidžia toms infekcijoms prisitvirtinti prie ląstelės išorės, o tada įsiskverbia į ląstelės vidų, sukeldamos organų pažeidimus ir sunkias ligas... ir ypač didina pažengusio vėžio riziką."

Visą Brighteon.com interviu galite žiūrėti toliau:

Tai tik laiko klausimas, kada kiekvienas iki galo įskiepytas žmogus pajus skiepų pasekmes.

Landsmanas sako, kad kiekvieną dieną gauna elektroninių laiškų iš žmonių, kurie nerimauja, kad dėl covid injekcijų jie patys ir jų artimieji suserga, įskaitant vėžį.

Vėžiu sergantys pacientai, kuriems anksčiau buvo taikoma remisija, dabar pastebi, kad po injekcijos vėžys vėl atsinaujina, o tai tik dar labiau patvirtina mintį, kad už tai atsakingi skiepai.

Landsmanas vakcinos smaigalio baltymus apibūdina kaip raktą, o organizmo ACE2 receptoriai yra vartai, pro kuriuos į "visiškai paskiepyto" žmogaus organizmą patenka liga ir galiausiai mirtis.

Tiek vyriausybė, tiek korporacijų kontroliuojama žiniasklaida vis dar atkakliai tvirtina, kad mRNA (pasiuntinių RNR) technologija - būtent ji replikuoja spygliuotųjų baltymų gamybą visame organizme, tik priminsime, paversdama jį spygliuotųjų baltymų fabriku - nėra nuolatinė ir nedaro poveikio DNR. Nieko negali būti toliau nuo tiesos.

Ankstesniame interviu daktarė Džudi Mikovits (Judy Mikovits) "Health Ranger" sakė, kad glifosato buvimas organizme - o daugumos žmonių kraujyje šiandien cirkuliuoja šis mirtinas chemikalas - tik sustiprina vakcinų spyglių baltymų daromą žalą.

"Dėl glifosato buvimo ir dėl to, kad jame yra fosfatinė grupė... jis sustiprina ląstelių membranos kelią, kuriuo mRNA patenka į ląsteles", - aiškino sveikatos sergėtojas per interviu su Landsmanu.

"Tai reiškia, kad ... vienas iš paaiškinimų, kodėl vieni žmonės yra labiau pažeisti nei kiti, yra tas, kad kai kurie žmonės valgo neekologišką maistą."

Apie tai ir dar daugiau kalbama interviu, kurio nenorėsite praleisti.

"Mano pažįstami žmonės kovoja su krūties ir smegenų vėžiu nuo tada, kai ėmė vartoti Džabervalkį (Jaberwalkie)!" - rašė Brighteon.com komentatorius, patvirtindamas tai, ką sako Landsmanas ir Sveikatos sergėtojas.

"Vienam žmogui vėžys sugrįžo, o giminaitis per vieną savaitę nuėjo į trejas laidotuves, bet nesuprato priežasties", - pridūrė kitas.

"Roundup" yra visur, įskaitant kukurūzų sirupą, kuris naudojamas saldainiuose ir gazuotuose gėrimuose", - pridūrė kitas. "Juo taip pat purškiami kukurūzai, kviečiai, avižos, žemės riešutai, pupelės, rapsų aliejus ir kt."

Jei norite sužinoti daugiau, būtinai peržiūrėkite "Stop vėžiui" - Landsmano dokumentinę klasę, skirtą vėžiui išvengti ir įveikti. (PASTABA: ši "Stop vėžiui" nuoroda yra naudinga ir remia Brighteon.com.)

Daugiau naujausių žinių apie vėžį rasite svetainėje Cancer.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau