Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 16

VAKCINOS sukeltas TURBO VĖŽYS: T-ląstelių limfoma gali greitai progresuoti dėl mRNA stiprinamosios injekcijos

Daktaras Čarlzas Hofas (Dr. Charles Hoffe), 28 metus Britų Kolumbijoje dirbantis gydytojas, dabar dirbantis Lyttono klinikoje, padarė neįsivaizduojamą dalyką, kai reikėjo patikrinti vadinamųjų Fauci gripo skiepų, kuriuos CDC vadina "vakcinomis", "saugumą ir veiksmingumą". Jis atliko vėžiu sergančių pacientų, kuriems vos prieš aštuonias dienas buvo suleista Pfizer mRNA stiprinamoji injekcija, PET / KT skenavimą ir nustatė greitą T ląstelių limfomos progresavimą, dramatišką virškinamojo trakto pažeidimų padidėjimą ir ląstelių plitimo turboefektą limfmazgiuose po pažastimis netoli pažastų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Tai vadinamasis turbo vėžys, kai mRNA švirkštų baltymai veikia kaip kancerogenas - tiesiog maistas, maitinantis vėžį, skatinantis jį eksponentiškai daugintis ir įsiskverbti į kitas kūno dalis. Taip atsitinka todėl, kad spike baltymas išjungia genus, kovojančius su vėžiu (P-53, dar žinomas kaip "genomo sargas"), todėl, pasidarius Covid injekciją, tai tarsi nuginkluoti savo kariuomenę lemiamo mūšio metu. Šioje PET / KT nuotraukoje matyti, kaip vėžio ląstelės buvo maitinamos spyglių baltymais ir smarkiai išplito po įvairias kūno dalis.

farmacija, vėžys, medicina, vėžio priežastys, krešulių injekcijos

Spyglių baltymai iš mRNA pokų yra maistas turbo vėžiui maitinti

T ląstelių limfoma prasideda baltuosiuose kraujo kūneliuose, vadinamuose T ląstelėmis (T limfocitais), kurie padeda organizmo imuninei sistemai kovoti su mikrobais, tačiau dėl vėžio šios ląstelės mutuoja ir išsivysto anomalijos, jos virsta ir puola odą. Bendras visų tipų T ląstelių ne Hodžkino limfomos išgyvenamumas (praėjus 5 metams nuo diagnozės nustatymo) yra šiek tiek didesnis nei 63 proc. Tai lėtai augantis vėžys, kuris vystosi kelerius metus ir yra skirstomas į stadijas.

 

Vis dėlto daktaras Čarlzas Hofas įspėja pasaulį, kad dauguma "Covid" skiepytų pacientų gali patirti kritinę žalą sveikatai, įskaitant greitesnį vėžio atsiradimą ir (arba) kraujagyslių krešulius, kurie visam laikui pažeidžia širdį. Iš tikrųjų 62 % daktaro Hoffe'o pacientų, gavusių "Covid" mRNA injekcijas, kraujo krešulių tyrimai buvo teigiami. Tai sukelia padidėjusį kraujagyslių pasipriešinimą plaučiuose, patvirtina jis, ir gali gerokai sutrumpinti jų gyvenimo trukmę.

Turbo vėžys ir Kraujagyslių krešuliai, kuriuos sukėlė Fauci gripo dūriai

Ar visą laiką jaučiatės pavargę, nes jums buvo suleista Fauci gripo injekcija su milijardais spygliuotų baltymų? Kada jūsų organizmas nustos juos gaminti, kai pandemija jau baigėsi? Šiuos toksiškus smailiuosius baltymus jūsų imuninė sistema atpažįsta kaip priešus, svetimas daleles, panašias į mirtiną virusą. Jūsų kūnas bando atakuoti tuos smailių prionus, kurie nukeliavo po visą jūsų kūną į valymo organus, reprodukcinius organus, širdį ir smegenis.

Dabar visos vėžinės ląstelės jūsų kūne taip pat yra maitinamos, nes jūsų kraujagyslių sistema tiekia mažiau deguonies ir maistinių medžiagų kovai su jomis - visa tai dėl spyglių baltymų injekcijų. Spike baltymų injekcijos neleidžia jūsų imuninei sistemai atpažinti jūsų ląstelių mutacijų, kai jos dalijasi, todėl vėžinės ląstelės gali nekontroliuojamai vystytis ir daugintis nepaisydamos jūsų natūralios gynybos sistemos.

Taip yra todėl, kad Fauci gripo injekcijos išjungia jūsų P-53 geną. Dabar jūsų organizmas nebegali kovoti su vėžiu, kaip aprašė daktaras Hoffe, ir visa tai tuo metu, kai spyglių baltymai užkemša kraujagyslių sistemą, atimdami iš organizmo deguonį ir maistines medžiagas. Dauguma natūralios sveikatos šalininkų jau žino, kad krešulio šūvio poveikis yra realus ir pavojingas, tačiau šis daktaro Hoffe'o tyrimas patvirtina bet kokias abejones ar abejones dėl jo, todėl ženkite į priekį su savo ekologiška gyvensena ir natūraliomis priemonėmis ir niekada neatsigręžkite atgal.

Sekite savo tiesos naujienas įtraukdami preparedness.news į mėgstamiausiųjų sąrašą ir kasdien įsijunkite, kad gautumėte naujienas apie tikras naujienas apie tai, kaip išgyventi ir klestėti netolimoje ateityje, maitinantis švariai ir vengiant visų šių nešvarių vakcinų.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. O jūs tikite mokslu? Kaip jums buvo sakoma, nieko baisaus, ir onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms.... Būtinai, kurie atlikote šią procedūra, pasitarkite su gydytoju ir pasitikrinkite savo būklę...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau