Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Mylėkite save. Kaip moteris gali pasakyti, kad myli save

Visą gyvenimą galvojome apie du dalykus: kas mus myli ir kas mus myli. Ir labai retai kas susimąsto, ar myli save. Pastebėjau, kad tai labai populiari tema tarp moterų. Norima suprasti: "Ar myli save?" arba "Kaip sužinoti, ar kita moteris myli save?". Manau, kad šis straipsnis padės suprasti šią temą, išsiaiškinti ją ir pagerinti gyvenimą.

Pirmiausia: tokia moteris netoleruoja blogų santykių (su draugais, darbe). Deja, daugybė moterų gyvena ir toleruoja. Jie laukia, kol vyras pasikeis. Arba kai bent kas nors pasikeis. Tačiau esmė ta, kad visi supranta, jog turi išvykti. Tačiau kodėl daugelis moterų neišeina? Jie nemyli savęs. Jie negalvoja apie save, netiki savimi.

Jie galvoja: "Kaip vyras gyvens be manęs?" arba "Kaip aš rasiu naują vyrą?" Jei moteris myli save, jai nekyla tokių klausimų. Ji nenori būti kantri ir švaistyti savo metų. Ji žino, kad yra verta meilės, todėl nebijo likti viena.

Antra: tokiai moteriai patinka patikti pačiai sau. Norėjote kokios nors smulkmenos, kuri pakels nuotaiką, o ne pakenks biudžetui, nusipirkau ją. Norėjo eiti pasivaikščioti ir pasimėgauti oru, ėjo ir patiko. Kada paskutinį kartą matėte moterį, kuri tiesiog vaikščiojo, šypsojosi, pirko sau ledų ar kokio nors gėrimo? Tiesiog norėdama save pralinksminti.

Taip, jei gyvenate dideliame mieste, galbūt neseniai tokį matėte. Tačiau pastebėsite, kad tokių moterų yra labai nedaug. Mažai kas myli save ir džiaugiasi gyvenimu, džiaugiasi savimi kiekvieną dieną. Moteris galvoja apie darbą, vaikus ir pan. Ji pamiršta galvoti apie save, mylėti save. Aplink per daug veiklos. Todėl dar kartą primenu jums, moterys, kad jūs taip pat turite save, taip pat turite galvoti apie save.

Dar vienas klausimas. Jei moteris skiria laiko sau, vadinasi, ji myli save. Laikas sau - tai knygos skaitymas tyloje, mąstymas apie gyvenimą, poilsis nuo žmonių ir darbo. Laikas sau yra svarbus dalykas. Pavyzdžiui, jei moteris nori tobulėti, ji ras laiko sau. Ji skaitys knygą, žiūrės paskaitą, išbandys naujus dalykus.

Jei ji turi laiko sau, gali pasirūpinti savo sveikata. Galite rūpintis savo pomėgiais. Vienišos moterys šiuo požiūriu yra geresnėje padėtyje. Galite skirti daug laiko sau. Jei jau turite šeimą, darbą, tai nėra galimybė. Štai kodėl tai yra pusiausvyra.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau