Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 5

3 vyro bruožai, kurie išduoda, kad jis buvo nemylimas vaikas

Jei asmuo turi visus šiuos bruožus, beveik neabejotinai galima teigti, kad vaikystėje jis buvo nemylimas. Tėvai buvo šalti, abejingi arba jų išvis nebuvo. Kartais net viena iš šių savybių gali daug pasakyti. Tai priklauso nuo kiekvieno konkretaus atvejo. Pažvelkime į tai.

Pirmasis bruožas. Nepasitikėjimas pasauliu. Jei žmogus yra mylimas, jam atrodo, kad pasaulis yra saulėtas ir draugiškas. Tokie žmonės dažnai mano, kad galima drąsiai pasitikėti visais. Net jei priešais stovi abejotinas personažas. Ir atvirkščiai, jei žmogus nemylimas, jis niekada negalės pasitikėti pasauliu.

Jei važiuosite taksi, bijosite taksisto, jei jis jus kur nors nuveš. Jis bijo eiti į pasimatymą, jei kas nors ateitų. Ypač sunku tokioje situacijoje gyventi moterims. Jie negali pasitikėti pasauliu ir yra fiziškai silpnesni. Vyrui lengviau, bet vis tiek jis mažai pasitikės aplinkiniais.

Antrasis bruožas. Nesugebėjimas mylėti kitų. Jei žmogus nebuvo mylimas, jis negali suprasti, kas yra meilė. Ir net nereikia kalbėti apie kultūrą. Mūsų visuomenėje labai retai pasitaiko normalios meilės. Filmuose ir muilo operose daug kovų, dramų ir pan. Retai kada pamatysite normalią meilę.

Žmogus nesupranta, ką reiškia mylėti kitą žmogų. Taip, vyras gali būti šalia jūsų. Jis netgi pradės pasitikėti. Tačiau jam bus labai sunku mylėti. Tokie žmonės turi labai ilgai dirbti, kad išspręstų šią problemą ir išmoktų mylėti. Deja, dauguma žmonių nieko nedaro. Taigi jei žmogus nebuvo mylimas vaikystėje, jis negalės mylėti savęs.

Trečiasis bruožas. Nesugebėjimas mylėti savęs. Taip yra ir su savimi. Žmogus nežino, kas yra meilė. Todėl žmogus nemylės savęs. Jis toleruos blogą požiūrį į save, toleruos ligas, negalvos apie save. Toks žmogus neturės sveiko egoizmo. Nebent jis yra įprastas.

Žmogus nusivils visais aplinkiniais, todėl jis galvos tik apie save ir savo naudą. Tačiau tai net neprilygsta meilei sau. Kai mylite save, atvirkščiai, geriau elgiatės su aplinkiniais, nes žinote, kad taip bus geriau visiems. Jie elgsis su jumis geriau, mylės jus, draugaus su savimi. Laimi visi. Deja, jei žmogus nėra mylimas, jis nemyli ir savęs.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau