Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 6

Vyras išėjo, bet paskui grįžo. Kokiais atvejais vyras grįžta po išsiskyrimo?

Jei žmogus išvyksta ir grįžta, reikia atkreipti dėmesį į svarbų dalyką. Mūsų atmintis veikia taip, kad blogus dalykus pamirštame, o gerus prisimename. Todėl būna, kad žmonės išsiskiria, praeina keli mėnesiai ir jie vėl nori susitikti. Juk blogi dalykai pasimiršta, o geri dalykai nuolat yra jų mintyse. Tačiau vos tik jie vėl susitinka, prisimena visus blogus dalykus. Nepamirškite to, kai norėsite vėl susitikti. Tačiau šiandien kalbame ne apie tai. Šiandien aptarsime situacijas, kai vyras grįžta po išsiskyrimo.

Kai jis išvyko dėl emocijų. Žinote tas poras, kurios kas pusmetį nutraukia santykius, o paskui vėl susitaiko ir tai daro jau daugelį metų? Na, tai, kad vyras išeina dėl emocijų, čia vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, vyrui kažkas nepatinka ir jis nuoširdžiai nori išeiti.

Jis užtrenkia duris ir išeina. Praėjus savaitei, jis supranta, kad išvyko vedamas emocijų. Tai nebuvo labai logiška, nes santykiai nebuvo tokie blogi. Ir tada žmogus gali greitai persigalvoti. Atrodo, kad moteris valdo emocijos, bet ne, kartais emocijos gali imti viršų.

Antroji situacija. Kai suvokiate per ilgus metus užsimezgusių santykių vertę. Tai tikrai vertingas dalykas. Taip, būna kivirčų, nesusipratimų, bet jie įvyksta taip dažnai, kad tai jau nuspėjama. Jūs suprantate vienas kitą iš pusės žodžio, jau viską žinote vienas apie kitą. Kai vyras palieka tokius santykius, jis apie tai negalvoja.

Jis gali išeiti, netgi susirasti naują moterį. Tačiau jis greitai supras, kad ryšio nėra, ir jam teks praleisti daugybę metų, kad susigrąžintų tai, ką turėjo. Taigi vyras gali suvokti anksčiau turėto ryšio vertę. Jis pagalvos apie tai ir grįš. Taip atsitinka.

Kita situacija. Kai moteris pasiūlo pabandyti santykius dar kartą. Vyrai yra išdidūs vyrai. Ir net jei jis norės grįžti pas moterį, neaišku, ar jis nueis ir ką nors pasakys. Tikriausiai ne. Tačiau jei moteris pasiūlo pabandyti dar kartą, patogiau grįžti atgal.

Taigi, jei esate moteris ir tikitės, kad vyras sugrįš, galbūt turėtumėte imtis iniciatyvos. Ypač jei vyras ilgą laiką buvo vienas, žinokite, kad jis niekam nerado. Tikėtina, kad jam trūksta santykių. Nauja galimybė gali būti kaip tik tai, ko jam reikia. Tai, žinoma, nėra faktas, bet tai yra galimybė.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau