Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 10

Holivudas sunerimęs dėl Caros Delevingne būklės - dabar tai gali nutikti bet kam

2022 m. gegužę visi pasaulio bulvariniai laikraščiai entuziastingai aptarinėjo keistą Karos Delevingne (Cara Delevingne) elgesį "Met Gala 2022" pokylyje, kurį organizavo Metropoliteno muziejaus Kostiumų institutas - aktorė akivaizdžiai turėjo judėjimo problemų:

Paprastai sąmokslo terapeutai labai nesidomi kino grandų gerove, tačiau šis metas neįprastas, nes gydymo "Covid" kampanija įtempė daugelį žvaigždžių į kampaniją už stebuklingą vaistą. Prie kampanijos prisijungė ir Kara: 

Vasarą žmonės ginčijosi dėl aktorės metamorfozės priežasties, nes ji ir toliau turėjo koordinacijos problemų - ore pamesdavo mobilųjį telefoną ar kitus daiktus, draskydavosi rankas ir pan. 

Dabar aktorė buvo kitame vaizdo įraše, kurį žmonės suskubo aptarti su didele jėga:

Taigi visi simptomai, kurie pasirodė "Met Gala 2022" renginyje, išlieka, o dabar, matyt, prie jų prisidėjo ir problemos su daiktų išlaikymo rankose - gegužę Kara, regis, nieko nenumesdavo. 

Vaizdo įrašui aptarti buvo sudaryta gydytojų grupė, todėl, kaip visada, medikų nuomonės išsiskyrė. 

Pirmasis simptomas, į kurį atkreipė dėmesį profesoriai, buvo Britney Spears marškinėliai, su kuriais bėgiojo Kara. 2007 m. Britney patyrė nervinį sukrėtimą, kuriuo remiantis buvo daroma prielaida, kad šis sukrėtimas kažkokiu būdu per marškinėlius buvo perduotas Karai. Arba ji, matydama artėjantį gedimą, dėvėjo marškinėlius kaip apsauginį amuletą, arba kažką panašaus. 

Apskritai idėja yra viduramžių luomų lygio, tačiau diagnozė iš korifėjų skamba būtent taip

Antroji teorija - narkotikai. Tai reiškia, kad mergaitė sirgo depresija ir ėmė vartoti įvairias medžiagas, todėl viskas taip ir baigėsi. 

Versija taip pat gana keista, panaši į pirmąją. Narkotikai, roko muzika ir kino pramonė yra neatsiejami vienas nuo kito, o šioje srityje dirbantys žmonės nuolat vartoja narkotikus, kad praplėstų savo protą. 

Taigi prisišaukti Karai priklausomybę nuo narkotikų, žinoma, labai patogu visiems medicinos šviesuoliams, tačiau ši diagnozė įtikins tik pasiturinčių rajonų namų šeimininkes, kurios narkomaną matė tik per televizorių. Ir kas keista: net nesvarstoma reakcijos į palaimintą injekciją versija. 

Kol kas, žinoma, negalime šimtu procentų tvirtai teigti, kad Karos reakcija į šūvį, nes kitos žvaigždės begioja nepaisant gydymo. Holivudas yra labai tankiai apgyvendintas rajonas, o imtis ten yra didžiulė, tačiau ten nėra jokių koordinacinių sutrikimų, kitaip tai būtų akivaizdu. Tačiau, jei vakcina vis dar yra priežastis, tuomet viskas atrodo gana niūriai, nes, kaip teigiama, panašūs simptomai pasireikš ir kitiems gydytiems asmenims.  Tačiau niekas nežino, kada ir kaip tai prasidės, todėl būkite atidūs. 

Taigi prisišaukti Karai priklausomybę nuo narkotikų, žinoma, labai patogu visiems medicinos šviesuoliams, tačiau ši diagnozė įtikins tik pasiturinčių rajonų namų šeimininkes, kurios narkomaną matė tik per televizorių. Ir kas keista: net nesvarstoma reakcijos į palaimintą injekciją versija. 

Kol kas, žinoma, negalime šimtu procentų tvirtai teigti, kad Karos reakcija į šūvį, nes kitos žvaigždės veikia nepaisant gydymo. Holivudas yra labai tankiai apgyvendintas rajonas, o imtis ten yra didžiulė, tačiau ten nėra jokių koordinacinių sutrikimų, kitaip tai būtų akivaizdu. Tačiau, jei vakcina vis dar yra priežastis, tuomet viskas atrodo gana niūriai, nes, kaip teigiama, panašūs simptomai pasireikš ir kitiems gydytiems asmenims.  Tačiau niekas nežino, kada ir ar apskritai tai prasidės, todėl būkite atidūs.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau