- 18.09.2022
- 0.0 Reitingas
- 914 Peržiūros
- Komentarai
Kai žmogus serga mikoze, dėl to būna net gėda. Labai nemaloni liga, ypač kai žmogus susiduria asmeniškai.
Artima mano draugė pasigavo šį susirgimą (mūsų įtarimu) saunoje, kurioje lankėsi gana dažnai.
Iš pradžių draugė negalėjo suprasti, kas su ja dedasi. Ant odos atsirado žirnio dydžio pūslelės. Pirmos buvo retos, bet paskui jos nuolat didėjo ir plėtėsi, apėmė vis didesnę sveikos odos plotą, dar vėliau prisidėjo nepakenčiamas niežulys. Štai tada ji ne juokais išsigando (Mikozės. Kas tai per liga?) .
Prastai ėmė atrodyti ir nagai: prie laisvo nago krašto atsirado geltonos juostelės. Jos plėtėsi, storėjo, lūžinėjo. Tai darėsi sunku paslėpti nuo pašalinių akių. Nusprendėme pasinaudoti liaudies medicinos receptais, kad liga neįsisenėtų ir kad daugiau sužinotume apie ją: kas tai per bėda ir kuo tai gali grėsti?
Mikozes arba, paprasčiau tariant, grybelinius susirgimus sukelia augaliniai mikroorganizmai, tai yra grybeliai. Grybeliais užsikrečiama arba nuo sergančio žmogaus, arba nuo gyvūno. Galima užsikrėsti per bendro naudojimo daiktus, kuriuos lietė sergantis žmogus.
Mikozė pažeidžia odą, paprastai kojų pėdas, delnus, nagus, pažeidžiama net plaukuotoji galvos dalis. Ligos negydant, nagai, pavyzdžiui, gali sunykti visiškai.
Jei susirgimo židinys yra plaukuotoje dalyje, plaukai ima lūžinėti, slenka, pažeista vieta išplinka ir pasidengia pleiskanomis.
Mano draugė iš pradžių gydėsi poliklinikoje. Medikamentinis gydymas suteikė šiokį tokį palengvėjimą, tačiau preparatai išprovokavo kitus susirgimus, kurie tarsi «sužydėjo». Susirgo kepenys, skrandis, inkstai, kurie anksčiau nerimo nekėlė. Toliau gydytis nusprendėme liaudiškomis priemonėmis ir nesuklydome, atsigręžę į liaudies išmintimi grįstą patirtį.
Papasakosiu, kokius metodus naudojo mano draugė. Kam reikia, tie gali ką nors pasirinkti iš pateiktų receptų ir tikėtis sėkmės.
1. Ant skaudamos vietos dėti tvarsčius, sudrėkintus bičių pikio tinktūra (20-30 % spiritiniu tirpalu).
2. Nuo pėdų grybelių (taip pat nuo nuospaudų, sausų nuospaudų ir kitų odos susirgimų, bėrimų ant kojų) gera priemonė yra bėgiojimas po ryto rasą ne mažiau kaip 20-30 minučių (vasarą, žinoma, ir jei yra tokia galimybė). Po bėgiojimo kojų nenušluostyti, palaukti, kol nudžius pačios. Prieš naktį pažeistas vietas pamasažuoti su šviežiai paruoštomis bulvių sultimis arba sutarkuotomis bulvėmis. Gydymo kursas priklauso nuo ligos užleistumo. Jis gali trukti iki mėnesio, bet jau po 10 dienų bus pastebimas pagerėjimas.
3. Skaudamas vietas patrinti svogūnų sultimis, dėti sutarkuotą svogūno košelę, aprišti tvarsčiu. Po tam tikro laiko pakeisti šviežia porcija.
4. Gydant kojų pėdų mikozę, kojas gerai nuplauti ir įmerkti į stiprų obuolių actą. Eiti gulti apsimovus kojines, sudrėkintas šiuo actu, ant viršaus apsimauti antbačius arba polietileninius maišelius, kad neišsiteptų patalynė.
Obuolių acto dabar lengvai galima nusipirkti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje.
5. Nuo pėdų mikozės: sumaišyti po 1 valgomąjį šaukštą morkų sulčių ir acto esencijos. Vatos tamponą sudrėkinti šiuo mišiniu, tepti pažeistas vietas. Stengtis neliesti sveikos odos.
Gerai gydo ir vaistažolių mišiniai.
1. Lygiomis dalimis paimti gervuogių lapų, medetkų žiedų, dirvinių asiūklių, verbenų žolės, ąžuolų žievės, sumaišyti. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti puse litro verdančio vandens, ant mažos ugnies pakaitinti 15 minučių, šiltai įvyniojus palaikyti 2 valandas, nukošti ir gerti po 1 valgomąjį šaukštą 4 kartus per dieną.
2. Ryšelį karpažolių žolės (maždaug visą augalą) užpilti 2-3 litrais vandens, laikyti 1-2 valandas, šiltai įvyniojus. Kojas laikyti pakenčiamai
karštame antpile 30-40 minučių. Voneles daryti kas 2 dienas, nuo pažeistų vietų nuvalyti pleiskanų ir šašų židinius.
3. Pipirmėčių lapus sutrinti su druska. Mišinį dėti ant pažeistų vietų, aprišti tvarsčiu, laikyti 1 valandą. Procedūras kartoti iki visiško pasveikimo.
4. 10 g alyvų žiedų užpilti 0,5 stiklinės spirito, 10-15 parų laikyti tamsioje vietoje. Paruošta tinktūra nuvalyti pažeistas vietas.
5. Sutrinti šviežius paprastųjų dagišių lapus, iš košelės išspausti sultis. Jomis tepti pažeistas odos vietas.
Visiems linkiu sėkmės gydantis! Galite drąsiai naudoti minėtus liaudies medicinos receptus, nes juos patikrino laikas ir daugybės žmonių patirtis.
P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau