Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 18

3 moterų savybės, į kurias gatvėje žvilgčioja vyrai

Kuri moteris nenori patraukti vyro žvilgsnio? Atrodo, kad beveik visos moterys to nori. Ne veltui, net prieš išeidama iš namų minutei (nupirkti duonos ar išnešti šiukšlių), moteris specialiai pasidaro makiažą ir apsirengia. Retai kada moteris tai daro vilkėdama namų drabužius. Todėl pamaniau, kad būtų įdomu sužinoti, kokiomis savybėmis pasižymi šios moterys, į kurias vyrai žiūri kaip į pavyzdį.

Pasitikėjimas savimi. Šis išskirtinis bruožas visada patraukia dėmesį. Kodėl? Jei moteris pasitiki savimi, ji rinksis ryškesnius drabužius, kurie skirsis nuo kitų. Šiuo atžvilgiu ji nebijo eksperimentuoti.

Svarbi ir eisena. Jei moteris pasitiki savimi, ji eis tiesia nugara, pasitikėdama savimi ir grakščiai. Jei moteris ne itin pasitiki savimi, ji vilkės tamsius drabužius (suprantama, yra išimčių), nuleis galvą ir pan. Tokiai moteriai akis tikrai neužkliūva.

Aktyvios moterys sulaukia daugiau dėmesio. Tai reiškia, kad turite būti aktyvūs. Aktyvi moteris šokinės pagal ausinėse skambančią dainą, dažniau šypsosis ir pan. Jei reikės atidaryti antrą kasą, ji paprašys. Jei reikia sustabdyti autobusą tam tikroje stotelėje, ji paklaus.

Akivaizdu, kad tokiomis akimirkomis žmonės žiūri į ją. Ji sulaukia vyrų dėmesio ir žvilgsnių. Ir atvirkščiai, jei moteris drovisi ir neprataria nė žodžio, niekas į ją net nepažvelgs. Tai pakankamai logiškas ryšys. Netgi pagalvokite apie žmonių kompaniją gatvėje. Jie visada žiūri į garsiausią ir aktyviausią asmenį. O jei tai moteris, visų akys tikrai bus nukreiptos į ją.

Atviros kūno dalys. Tai skiriamasis bruožas. Na, vyrams sunku to nepastebėti, mes tokie jau esame sukurti. Tai ne tik spekuliacijos, bet ir tai, kaip mes iš tikrųjų dirbame. Manote, kad tai tik dėl to, kad reklamose matome vis daugiau merginų. Ypač merginos su apnuogintomis kūno dalimis.

Jis traukia akį automatiškai, galima sakyti, instinktyviai. Tiesiog vieniems jis stipresnis, kitiems - silpnesnis. Tačiau vienaip ar kitaip, šis ženklas tikrai veikia. Ir moterys tai žino, ne veltui jos taip rengiasi. Nori aplinkinių vyrų dėmesio ir žvilgsnių.

Duokite man "patinka", parašykite komentarą, užsiprenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau