Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 25

Vyro savybės, prie kurių moterys prisiriša, vertina ir nenori paleisti

Kartais atrodo, kad vyrai visai nevertinami. Ir priešingai: vyrai prisiriša prie moterų ir nenori jų paleisti. Bet ne, yra vyrų, prie kurių moterys prisiriša. Tiesiog vyras turi pasižymėti tam tikromis savybėmis. Jis turi elgtis ypatingai. Tada šalia jo bus moteris, kuri jį gerbs ir vertins, o kitos moterys paprasčiausiai negalės ilgai užsibūti šalia.

Pirma, neįmanoma gerbti ir vertinti žmogaus, jei jis negerbia ir nevertina savęs. Žmogus pats nustato, kaip jis elgiasi su savimi. Jei nuolat atleisite nusižengimus, moteris juos kartosis, nes žino, kad gali. Ir atvirkščiai, jei moteris pradės nepagarbiai elgtis su vyru, o vyras iš karto tai įvardys, moteris supras ribas.

Jei vyras gerbia save, jis iš karto pasakys šias ribas, o moteris tai gerbs ir įvertins. Taip, svarbu tai padaryti iš karto. Nereikia sakyti, kad moterys negali vertinti ir gerbti vyro ribų vien todėl, kad kartą paprašėte moters tai padaryti, o ji to nepaisė. Tai padarėte per vėlai. Tai reikia daryti iš karto, nuo pat pirmojo susitikimo.

Antrasis. Vyras turi būti patikimas. Pasakysite žodį, padarysite veiksmą. Jei žmogumi galima pasikliauti, jei jis visada laikosi duoto žodžio, jis tampa vertingas. Moteris supranta, kad tokių vyrų yra nedaug. Retas kuris vyras nori prisiimti atsakomybę, kalbėti ir viską atlikti laiku.

Ir jei šalia moters yra toks vyras, ji prie jo prisiglaudžia. Juk toks vyras suteikia jai stabilumo. Moteris nori stabilumo ir ramybės. Tai kaip vaikystėje. Gyvenate ramiai, nes žinote, kad viską nuspręs jūsų tėvai. Akivaizdu, kad vyras čia nepakeičia tėvų, tačiau suteikia tokią pačią ramybę.

Ir trečias dalykas. Vyras žino, ko nori. Sunku vertinti žmogų, kuris nežino, ko nori. Nesiekia savo tikslų, nieko neplanuoja, yra kažkoks neaiškus. Bet jei žmogus žino, ko nori, jis eina ta kryptimi. O moterys dažnai nori sekti paskui vyrą. Tačiau sekti galima tik tą, kuris žino, kur eina.

Tuomet vyras turi vertę, vyras, kurio nenorite paleisti. Nes jei vyras yra stiprus ir savimi pasitikintis lyderis, kuri moteris norės jį palikti? Nebent ji pati būtų lyderė, bet ši moteris nebus šalia, nes šie žmonės jos netrauks.

Dėkite "Patinka", parašykite komentarą, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P nuomonė: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau