Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 18

Dėl taifūno "Nanmadol" Japonijoje daugiau nei 58 000 namų liko be elektros energijos

Dėl artėjančio taifūno "Nanmadol" pietvakarių Japonijos Kagošimos ir Mijazakio prefektūrose 58 000 namų nutrūko elektros energijos tiekimas. Tokius duomenis sekmadienį, rugsėjo 18 d., pranešė "Kyushu Electric Power" atstovai.

NHK televizijos duomenimis, Kagošimoje dėl stipraus vėjo nukrito du vyrai, kurie patyrė galvos traumas. Taip pat pranešama apie apgadintus namų stogus, išdaužytus stiklus ir daugybę nuvirtusių medžių.

Iki šiol apie 2,5 mln. žmonių, gyvenančių Kagošimos, Kumamoto ir Mijazakio prefektūrose, patarta palikti namus ir persikelti į saugias vietas dėl artėjančio taifūno "Nanmadol".

Šį savaitgalį dėl oro sąlygų buvo atšaukta daugiau kaip 520 vidaus skrydžių. Sustabdytas greitųjų traukinių tarp Kagošimos, Kumamoto ir Fukokos bei keltų susisiekimas.

Taifūnas "Nanmadol" dabar yra į pietus nuo Kagošimos. Meteorologai tikisi, kad po pietų jis pasieks Kiūšiū pakrantę. Kai kuriose salos vietovėse jau smarkiai lyja, vėjo gūsiai siekia 40 metrų per sekundę. Kiūšiū pietinėje dalyje bangos siekia 14 metrų aukštį.

Taifūnui Nanmadol suteiktas "labai stipraus" statusas. Kagošimos prefektūroje taip pat paskelbtas specialus įspėjimas. Meteorologai prognozuoja, kad per kelias ateinančias dienas pietvakarių Japonijoje iškris 500 milimetrų kritulių.
 

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau